Девальвация• 08 августа в 22:54

Як Ви поєднуєте материнство і роботу?

Цікавить в кого дітки до 3 років, не ходять в садочок і ніхто не допомагає. До декрету працювала бухгалтером в американській компанії, але навантаження велике, часті зідзвони, потрібно зосереджуватись на роботі, цифрах, документах. Зараз сину 8 місяців, він реально потребує уваги весь день. Прикорм, прогулянка, вкладання спати, погратися, слідкувати, щоб нічого не перевернув, не зʼїв щось небезпечне, приготування їжі, прибирання, закупки і тд. Я не уявляю як поєднувати це все з роботою, хоч дуже хочеться. Ким Ви працюєте і коли виконуєте робочі завдання?
ЛижТолько• 08 августа в 22:54
Никак
Бжоли-бандерівці• 08 августа в 22:54
Почему вы в таком маленьком возрасте ребенка вынуждены работать? Вы не живете с отцом ребенка?
Майданщица• 08 августа в 22:55
Не работала пока не подросли. Сидела в декретах. Никто не помогал. Работа слишком сложная у меня всегда была.
NesmeyanaYa• 08 августа в 22:55
Няня. Без її допомоги повноцінно працювати не було можливості. Потім садок (з 2.3)
Розвідка Маші• 08 августа в 22:55
З першою дитиною поспішала на роботу, нерви постійні були. З другою вийшла з декрету в 3 роки дитини. Онлайн. Все встигала, насолодилася й відпочила)
Гл. Амурная• 08 августа в 22:56
В такому віці дитини поєднувати роботу та догляд за дитиною без сторонньої допомоги неможливо. Нормальну реальну роботу я маю на увазі.
Мати драконів• 08 августа в 23:01
у меня была няня с 7,00 до 19,00 низкий поклон ей.
Ms. Анонимная• 08 августа в 23:01
В таком возрасте без помощников никак. Заем вам это? У вас катастрофа с финансами?
Нічого вдягти• 08 августа в 23:01
А ваша зарплата не може покрити няню? Зазвичай наймають няню на повний день і матері працюють , це ж і карʼєрний розвиток для вас також, а не в няньках сидіти до трьох років . В мене 2 дітей, не подумайте що я не знаю про що говорю.
А_мій_самий_самий• 08 августа в 23:06
Няня,сад
Добра, коли сита!• 08 августа в 23:06
Автор, просто интересно, что вы рассчитываете прочитать? Что-то типа: работаю спокойно, пока мой трехлетка чистить картошку, варит борщ и развешивает стирку? Ну серьезно?
Никто с такими детьми без нянь/бабушки или еще кого-то кто занимается ребенком, не занимается работой на полный рабочий день.
Любовь Калистратовна• 08 августа в 23:08
Ответ дляДобра, коли сита!
И даже странно, что бухгалтер в американской компании не может сложить 2+2
автор Девальвация • 08 августа в 23:08
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я не працюю поки, але боюся за три роки втратити навики. Елементарно перестала спілкуватись англійською щодня, відчуваю, що рівень паде. І чесно кажучи, трохи враження ніби за 8 місяців мої когнітивні здібності значно погіршилися. Боюся, що ще два роки і я відсотки порахувати не зможу, в голові буде лише як каже киця, собачка, булька і черепаха аха😔
Добра, коли сита!• 08 августа в 23:09
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну может автор думает есть такой то волшебный рецепт. Но его не существует: варианта для полноценной работы только два: ты либо ею не занимаешься, либо ты занимаешься работой, а в это время твоим ребенком занимается кто-то другой.
Любовь Калистратовна• 08 августа в 23:09
Ответ дляДевальвация
Как будто Вы вручную те проценты считаете. От же ж біда, счьотами розучиться користуватись)))
Я_з_Франека• 08 августа в 23:10
Віддала в півтора роки в приватній садочок, доречні, в них беруть з року. Потім в 2,5 перевела в державний.
Угадайс• 08 августа в 23:11
Няня была
Веселуха Муха• 08 августа в 23:11
Ответ дляМати драконів
Лучше няни, только две няни
автор Девальвация • 08 августа в 23:12
Ответ дляДобра, коли сита!
В соцмережах часто бачу успішних працюючих мам, які все самі, а няня максимум раз на тиждень. Тому і цікавлюсь як так, чи то діти в них спокійні, чи може ще якісь секрети є
ПоЗиТиВнАя• 08 августа в 23:12
Ответ дляДевальвация
Начинайте смотреть бухгалтерские каналы на ютубе. Так и вольетесь.
бухгалтер может домой работу брать
KROX@• 08 августа в 23:13
Найняла няню з 1.3р дитини. Теж працюю віддалено і англійською. З 4р дитина пішла в садок, там почалися болячки. Тиждень ходить, 2-3 вдома. Але в такому віці я вже могла обійтися без няні, хоча було теж не те щоб легко. Особливо коли півночі міряєш температуру, а поруч в цей час збивають шахеди
Розвідка Маші• 08 августа в 23:14
Ответ дляНічого вдягти
В няньках сидіти до 3 років ніяк не завадило моєму карʼєрному розвитку абсолютно) З такою зневагою пишете)
Нічого вдягти• 08 августа в 23:16
Ответ дляДевальвация
Автор, це ви така дивакувата стала після пологів? Ну з вашого посту я бачу дорослу людину, яка пише про роботу бухгалтера в американській компанії, логічно мислю що зарплата ваша покриває няню і ще гроші залишаються, думаю що чоловік у вас також є працює, значить зарплату якусь приносить. Ви сидите в декреті і відчуває що тупієте і втрачаєте навики і вашій карʼєрі буде піпець скоро. Чого ви чекаєте? Няню знайти і виходити на роботу, бо тоді будуть плачебні пости, що поклала на алтарь молодість, няньчила дитя , сиділа в декреті до 3 років , потім садок і постійні хвороби, прийшлося з роботи піти і сидіти до 1 класу, потім ще щось і втратила всі профнавики, нікому не потрібна, чоловік ображає , що робити?
ПоЗиТиВнАя• 08 августа в 23:17
Ответ дляДевальвация
Большинство этих успешеых влогерш сидят на содержании как певички ’поющие трусы’ в середине 00ых.
Нічого вдягти• 08 августа в 23:18
Ответ дляРозвідка Маші
Є такі роботи де треба бути в офісі, а не вдома працювати. В такому випадку наймають няню і прибиральницю . В моїх багатьох сусідів саме так
Розвідка Маші• 08 августа в 23:19
Ответ дляНічого вдягти
Та на здоровʼя) я ж не проти. Просто в кожного свій досвід
ПоЗиТиВнАя• 08 августа в 23:20
Фигня эти няни....аатор идите работу на пол дня
Нічого вдягти• 08 августа в 23:21
Ответ дляРозвідка Маші
Ну так ви і описали свій. Я пишу про свій, що моя робота з офісу в той час була, я не могла груднічка дома одного лишити , тому в мене була нянька , і кухарка яка їсти готувала раз на два дні приходила. Мене все влаштовувало
ПоЗиТиВнАя• 08 августа в 23:22
Ответ дляНічого вдягти
Бред
Она ребенка для нянки рожала?
Автор может весьи фопов или работать удаленно, а ге как некотррые до 21 00 в офисн
Розвідка Маші• 08 августа в 23:24
Ответ дляНічого вдягти
А треба було конче залишати груднічка?