Обнемашечка• 09 августа 2025

Кіт кашляє

Пчихає, що це може бути?
автор Обнемашечка • 09 августа 2025
В дітей легкий вірус.
Дівчина Гілмор• 09 августа 2025
Простудився
Пупуговка• 09 августа 2025
Може бути, що кіт кашляє
Пупуговка• 09 августа 2025
Так само як і людина
заварний look• 09 августа 2025
Козявка в носе
автор Обнемашечка • 09 августа 2025
Щось треба з цим робити? Чи саме пройде? Кіт вакцинований усім за віком, 2 роки
Дівчина Гілмор• 09 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
Соплі в нього не течуть? Мого як продуло то чхав, соплі текли. Холодну воду не давайте і відвезіть в вет клініку
Країна мрій• 09 августа 2025
Еще сердечко надо проверить
автор Обнемашечка • 09 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Подзвонила - сказали спостерігати до понеділка, він вдень бігав, їв добре. А тепер заліз до мене в шафу і пчихає..
автор Обнемашечка • 09 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
Еще сердечко надо проверить
Та в мене паніка. Цей кіт - друг моєї дитини, в сина РАС. Кіт його заспокоює, навчив багато…
Дівчина Гілмор• 09 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
А їсть, воду п´є?
автор Обнемашечка • 09 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А їсть, воду п´є?
Їв до обіду. Потім мене вдома не було. Приїхала і бачу, що він чхає.. я ще думала, може він шерсть зів, так було кілька раз, в нього шерсть довга
Дівчина Гілмор• 09 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
Може. Спостерігайте. А в понеділок відвезіть котика на чек ап
автор Обнемашечка • 09 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Дякую, думаєте, може бути щось серйозне? Серце? Сиджу в плачу. В мене дитина погано говорила, затинався. Цей кіт як логопед і психолог.. розумний як людина
автор Обнемашечка • 09 августа 2025
Зараз попросився на балкон. Спить
Сижу_и_плачу• 09 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
у меня кот простыл наверное, сопли из носа и чихал- назначили лечение, прошло.
Я дала ему консерву из холодильника, и он опять чихает. Отвезла в клинику, укололи антибиотик длитльного действия.
СкокоМнеДадите• 09 августа 2025
Простудился, сердце, глисты, инородное тело. У меня кот с Фипом часто кашляет. Нужно доктору показать, только он скажет.
Пошаманю• 09 августа 2025
Может быть аллергия
Дівчина Гілмор• 09 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
Не нервуйте, все буде добре
автор Обнемашечка • 10 августа 2025
Пішов їсти. Чому ніхто не попередив, що я ще за кота так буду переживати як за людину… руки тремтять
Дона Ко Ко• 10 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
Глистогонили давно?
Дона Ко Ко• 10 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
Привыкайте. Это хуже ребёнка, он же не говорит(
Дона Ко Ко• 10 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
Пасту даёте?
автор Обнемашечка • 10 августа 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Глистогонили давно?
6 міс тому
автор Обнемашечка • 10 августа 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Та капець..
автор Обнемашечка • 10 августа 2025
Пішов гуляти в саду. Поїв.
автор Обнемашечка • 10 августа 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Пасту даёте?
Яку пасту?
Дона Ко Ко• 10 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
Яку пасту?
Для выведения шерсти. Без неё у длинношерстых может образовать трихобезоар. Это комок из шерсти,,который удаляют хирургически.
Дона Ко Ко• 10 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
6 міс тому
Могут быть глисты или аллергия. Это не смертельно. Не расстраивайтесь заранее
Котики-муркотики• 10 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
6 міс тому
Это очень давно. Раз в 3 мес глистогонят.