Масяня Я• 27 июля 2025
У кошеняти гулька на лапі
Підібрала кошеня з двору. У неї на лапці є гулька. Але кошеня не кульгає, бігає, при натиску гулька не болить
Може хтось таке бачив? Чи це серйозно і потребує негайної уваги?
3 дні тому гулька була тверда, а тепер м’яка..
Пліткарка• 27 июля 2025
Ответ дляМасяня Я
Права лапка на фото помітно відрізняється від лівої
Видно, але важко сказать що то. Треба до лікаря
ДинамоКит• 27 июля 2025
Сходіть до ветеринара, ми не рентген, щоби просвітити, тим паче по фото.
Най у Вас і у неї все буде добре!
Электричка• 27 июля 2025
Если вы сами видите положительную динамику, что был сильный отек, сейчас меньший, то понаблюдайте пару дней.
Возможно, придется делать рентген.
Коплю на груди• 27 июля 2025
Ответ дляМасяня Я
это может быть что угодно, от гематомы до насекомого внутри, или гельминт. Я нашла двух котят, что у них внутри только не было...год лечения, теперь балованные домашние коты.