R-Y-N-A• 13 августа 2025

росія передала умови договору

складається із 10 пунктів:

1) вихід України з Донецької та Луганської областей
2) передача під контроль Києву Запорізької АЕС та смуги у 100 км уздовж лівого берега Дніпра до Чорного моря

3) підписання Україною гарантій постачання води до Криму
4) закріплення Україною позаблокового статусу

5) зобов’язання Україною мати у мирний час армію до 350 тисяч осіб та до 125 бойових літаків

6) Крим стає демілітаризованою зоною під спільним управлінням Києва та Москви

7) США знімає з РФ санкції
8) Починається обговорення питання передачі Києву Запорізької та Херсонської областей

9) РФ не заперечує проти вступу України до Євросоюзу

10) Україна підписує з РФ договір про ракети малої та середньої дальності
Осьминожко• 13 августа 2025
Ответ дляwer-inn
Где подписать?
У автора в теме смотрите, там все написано. Не вижу смысла чтобы автор давала какие-то ссылки на источник. Все мы верим автору потому что она умная и все знает. .
автор R-Y-N-A • 13 августа 2025
Ответ дляОсьминожко
Ссылки на источник есть
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 13 августа 2025
Звідки постачати воду в Крим, де Каховське водосховище? Мразі кацапські.
Модница 80х• 13 августа 2025
Це минулорічна новина, ось скрін з датою.
SantaMonika• 13 августа 2025
А Московську область вони нам не віддають на контроль ? Дуже дивно
Фантазійні умови нічого з реального
чаревна• 13 августа 2025
А я читаю про наступление раши в сентябре. И договор какой то скомканый, наверно тг придумал и постит
Dark_Yasna• 13 августа 2025
казочка
Ирина_Б_• 13 августа 2025
это кто капитулирует?
космея• 13 августа 2025
Якось воно все звучить нереально. Не вірю в такі поступки раші.
Mila228• 13 августа 2025
Все що треба знати про мирні угоди з росією.
автор R-Y-N-A • 13 августа 2025
І ще одні умови:

Заступник директора дослідницьких програм Ради з питань зовнішньої та оборонної політики РФ Дмитро Суслов назвав умови Володимира Путіна до Дональда Трампа для завершення війни в Україні. Слова Суслова цитує Corriere della Sera.

Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Апостроф».

Суслов назвав одним із варіантів прийняття Путіним і Трампом двостороннього російсько-американського плану досягнення перемир’я в Україні. Який включає:

виведення українських військ з Донбасу;
виведення РФ з Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей, але лінія фронту залишиться незмінною в інших районах;
зобов’язання України не вступати в НАТО;
демілітаризація України;
конституційна реформа щодо федерального устрою.
Мова, за словами Суслова, також може йти про тривале перемир’я.