Неправдиша• 13 августа 2025

Farmina N&D холістик

Хто дає таку лінійку корму собакам? Як вам? Склад норм, ціна не низька, а отже є надія, що там все гуд. Носторожує, що там фрукти всякі і екзотичні теж додані.
Порадив лікар перейти з натуралки на сухий корм. Сказав любий з холістику. Собаці 8 років. Була на натуралці окрім як пів року десь років 5 тому була на бріт кеа дієт (теж лікар казав), почалась алергія, чухалась та видирала шерсть. Повернулись на натуралку. Тепер знову постало питання, яке потрібно вирішити.
Чому дивлюсь на нього: бо по вмісту протеїна та жира підходять деякі його види. Як і бріт кеа дієт чи сенситив, але на нього не хочеться йти раз була алергія....
Не любовница• 13 августа 2025
За саме цей корм не підкажу, але було б добре визначити, який саме інгредієнт дає алергію собаці і вибирати корм, в якому немає цього інгредієнту. У нас наприклад алергію викликала курка і курячий жир, який є майже в усіх кормах, а також пивні дріжджі та інші дріжджі, які теж часто зустрічаються у складі кормів.
автор Неправдиша • 13 августа 2025
Ответ дляНе любовница
Здавали кров на алергени? На які самі, бо цих показників дуже багато. Скільки вартував аналіз? Дякую за відповідь.
Форс мажор• 13 августа 2025
У нашего шпица от него и от натур протекшен для белых очень текли глаза.
Сейчас кормир Кликер.
Не любовница• 13 августа 2025
Ответ дляНеправдиша
Ні, ми не здавали аналізи, просто так співпало, що вирахували самі. Грумер порадила подавати пивні дріжджі для шерсті і у нас почалися проблеми з травленням - рвоти, проноси. А коли почала читати склади кормів, то виявилось що дріжджі є майже у всіх. Про алергію на курку попереджав сам ветеринар, бо вона є найбільш алергенною. Вибрала спочатку корм бріт кеа з олениною, але через півроку теж почались проблеми типу рвоти, проноси. Дочитала склад, а там теж є курячий жир. Коли Вибрала наступний корм без курки, курячого жиру і дріжджів травлення прийшло в норму і тепер ніяких проблем. Тут потрібно Вам пробувати, купувати невелику пачку корму, з тим урахуванням, що може не підійти. Ну або ж реально здавати на алергени, але це треба з гарним ветеринаром, щоб Вас не розвели просто на купу непотрібних проб
автор Неправдиша • 13 августа 2025
Ответ дляНе любовница
Ясно. Так на якому ж ви кормі?
Не любовница• 13 августа 2025
Ответ дляНеправдиша
Ясно. Так на якому ж ви кормі?
Вибирали і були на Nutram T29, але його перестали завозити згодом, тому вже десь як рік на Acana Grass-Fed Lamb.
автор Неправдиша • 13 августа 2025
Ответ дляНе любовница
Дякую. По жиру нам проходить, а по протеїну нажаль ні, високий(. Ще пошукаю в цій лінійці інші смаки... Дякую.
Платье Длинное бальное• 13 августа 2025
Мы с натуралки перешли на фармину монобелковую рыбную. Во всех корма что я читала, везде есть в составе курица хоть немного но есть. А этот только на белой рыбе. Там апельсин и кусочек рыбы нарисован. Переживала о апельсины, но все хорошо
Платье Длинное бальное• 13 августа 2025
Вот такой берем
автор Неправдиша • 13 августа 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Вот такой берем
Дякую.
автор Неправдиша • 14 августа 2025
Ответ дляНе любовница
Скажіть будь ласка ще, як гризе ваша собака саме цю акану? Багато вичитала відгуків, що деякі собаки не можуть розгризти ці гранули, і навіть замочування не допомагає.(
Не любовница• 14 августа 2025
Ответ дляНеправдиша
Шпіц 3.5 кг, гризе за милу душу без проблем)