Света С Приветом• 14 августа в 09:48

Як ви зберігаєте відкриту пачку борошна чи цукру, щоб туди не потрапили жучки?

Не любовница• 14 августа в 09:48
надо все выбросить где они есть
Peppermint Winter• 14 августа в 09:49
в холодильнику
Бодіпозітівна• 14 августа в 09:50
Викинути те, де завелись жучки і зберігати, як все інше
пицунда• 14 августа в 09:50
емкости стеклянные у меня
Перемелица• 14 августа в 09:52
Чтобы не завелись вы ничего не сделаете, а вот чтобы не лазили везде, надо все в емкостях хранить.
Помаранчова душа• 14 августа в 09:52
Я всі крупи, борошно, цукор після відкриття пересипаю в закриті ємності.
Дон Пэдро• 14 августа в 09:53
Муку после покупки ставлю в морозилку на пару дней, потом пересыпаю в емкости. Мошки завелись как-то снаружи пачки, там где клей, после этого стала морозить
Любви вам!• 14 августа в 09:54
Ответ дляНе любовница
надо все выбросить где они есть
Почему? Можно борошно пропустить через сито
Дама_с_коготками• 14 августа в 09:55
Передивитися усі крупи, викинути заражені. І зберігати як Вам зручно. У мене крупи, цукор, сіль у скляних банках спеціальних з кришками. Борошно купую по 2 кг, зберігаю просто на поличці в оригінальній паперовій упаковці плюс в пластиковий пакет, щоб не сипалося Борошно. Жучків немає
Тішуся неперетішуся• 14 августа в 09:59
Как в сахаре жучки могут появиться. 50 лет живу- услышала впервые.
Муку храню в ’макитре’-нет проблем. Макитре ещё моей бабушки.
Майская киска• 14 августа в 10:00
Мої жучки цукор і борошно не їдять. Міль заводиться в манці, кукурудзяній - це максимум.
Точу ляси• 14 августа в 10:00
в контейнерах с крышкой
побольшомусекретику• 14 августа в 10:00
Открытая пачка муки по пол года в пакете , ни одного жучка. Крупы в родных пакетах закрыты прищепкой тоже самое. Это если появились жучки есть смысл, а если их нет в принципе, то и не заводятся .
Лорка-хлорка• 14 августа в 10:03
Ответ дляПеремелица
Теж так думала, до вчорашнього вечора поки не помітила жучків в закрученій банці борошна (така пластикова емність з кришкою, що закручується).
От як вони туди потрапили? Хіба борошно вже містило їх личинки.
Колись купила пачку манної крупи, навіть не відкривала, через тиждень побачила там жучка
дамаАмстердама• 14 августа в 10:14
Ответ дляЛорка-хлорка
можно просеять и прогреть на сковороде
Люблю порядок• 14 августа в 10:19
Ответ длядамаАмстердама
можно просеять и прогреть на сковороде
простіше викинути
Люблю порядок• 14 августа в 10:20
Ответ дляЛорка-хлорка
в мене жуки завелися в пачці макаронів Барілла
підозрюю, що вони там вже були, з магазину
Крошка Енот• 14 августа в 10:22
в мене холодильник забитий. навіть капусту (таку, пекінку) зберігаю не в холодильнику.
то як туди ще всі крупи помістити...
я купую на запас.. 2-3 пачки рису, гречки, муки, цукру, макарон...
Ширли-Мырли• 14 августа в 11:06
Крупи зберігаю в холодильнику, в цукрі нічого не заводиться, борошно так стоїть, але його швидко використовую, не встигають заповзати
А Я Самая Самая• 14 августа в 11:08
Ответ дляЛорка-хлорка
Так и есть. Крупы уже заражены
ku4eravaku4erava• 14 августа в 11:57
Нет жучков, это они с мукой крупой куплены, на даче годами хранилось все , мы не были 4 года, крупы как новые без жучков и не поеедены, или дома у вас где-то живут, или покупаете с жучками
НичеНипанимаю• 14 августа в 13:55
Я в муку кладу чеснок и лаврушку, перестали заводиться