КарамбОлька• 14 августа в 16:16
Як можна покарати лікаря? Стоматологію
В минулу пʼятницю видалили зуб мудрості верхній, пішло ускладнення. Лікар дав не правильні рекомендації в період відновлення. Сказав полоскати рот після кожного прийому їжі. В результаті згусток вимився, почала боліти голова. Пʼю аб. Вже перейшла до іншого лікаря на спостереження. Не знаю чим все це закінчиться, полегшення нема(. 2600 я заплатила лікарю за видалення. + КТ було, тепер мучуся і + інші витрати на ліки і лікаря, і відчуваю, що не кінець.
КарамбОлька
• 14 августа в 16:19
Ответ дляФокус-Покус
Згусток і там міг вимитись. Де тут провина лікаря?
Після видалення не можна полоскати. Навіщо давати таку рекомендацію?
Скоріше всього б не вимився
Люблю пиво• 14 августа в 16:21
Ответ дляФокус-Покус
Нельзя полоскать. Ванночки делать - нужно, но ни в коем случае не полоскать.
Фокус-Покус• 14 августа в 16:21
Ответ дляКарамбОлька
Скоріше всього б не вимився
Бо буде їжа загнивати. А як по вашому інші роблять? Я плоскала після двох видалені. Ще й зубочисткою їжу доставала, обережно.
Дама_с_коготками• 14 августа в 16:21
Ответ дляКарамбОлька
Скоріше всього б не вимився
Полоскать можно совсем слегка, чтоб пищи там не было.
Дай подивлюся• 14 августа в 16:22
Ну, можете написать ему отзыв, полоскать действительно нельзя было. Но не переживайте, пропьете антибиотик и всё заживёт, когда мне удаляли зуб, тоже долго заживал и сгусток не образовался, но потому что я курю, а курить нельзя было первый день, и тем более сразу после удаления... Просто дольше будет болеть и заживать...
Дама_с_коготками• 14 августа в 16:22
Голова от этого не будет болеть, скорей всего был задет нерв. От этого никто не застрахован (
Nathalie27• 14 августа в 16:22
Ответ дляКарамбОлька
Скоріше всього б не вимився
Мені в свій час теж давали рекомендацію полоскати після видалення, але не дуже інтенсивно якраз через згусток. Просто набрати в рот, змочити і виплюнути.
Люблю пиво• 14 августа в 16:23
Ответ дляФокус-Покус
За 2-3 дня не загниет ничего, а эти дни очень ценны для нормального заживления. Нельзя полоскать.
Без сгустка долго очень и тяжко потом заживает.
Україна наше все• 14 августа в 16:24
Ви нічого не докажете.
Це були рекомендації на словах. По факту була потреба в видаленні зуба, він виконав запит.
Шкода вас, але вже тепер як є. Виздоравлюйте.
Розкажу свою історію. Пішла до сімейника зі скаргами на гоовкружіння і втрату координації - він виписав гідезапам. Ввечері пішла в Добробуд до невропатолога і вона діагностувала проблему з середнім вухом, дала вправу і в мене пройшло.
От для чого мені пити гідезапам 1 місяць? Типу тебе тривожить здоров´я то випий заспокійливе і заспокойся?))
КарамбОлька
• 14 августа в 16:26
Ответ дляДай подивлюся
Так сам зуб і не болить, а болить голова і в ніс віддає.
Саджу все зарання• 14 августа в 16:26
Ответ дляФокус-Покус
а не варіант- їсти на іншу сторону?
КарамбОлька
• 14 августа в 16:27
Ответ дляУкраїна наше все
Ви нічого не докажете.
Да, також знайоме. В мене було запалення легень, мені заспокійливі виписували (
Дай подивлюся• 14 августа в 16:28
Ответ дляКарамбОлька
Ааа, у меня такого не было, болела только десна где был зуб, может задели нерв или ещё что-то...может инфекция пошла...а что говорит другой врач?
Фокус-Покус• 14 августа в 16:29
Ответ дляСаджу все зарання
а не варіант- їсти на іншу сторону?
Тут без варіантів, але їжа всеодно попадала. Мені не зашивали, затягувалася дірка місяць.
КарамбОлька
• 14 августа в 16:32
Ответ дляДай подивлюся
Була у вівторок, промили антисептиком, зробила типу новий згусток з крові. То зуб мене не турбує, а вже голова наче пече.
Фокус-Покус• 14 августа в 16:32
Автор, то який діагноз поставив новий лікар і що каже той, що видаляв?
На майбутнє - не плануєте видалення на четвер/ п´ятницю.
Знаю лікарів, які не видаляють зуби мудрості в п´ ятницю
Давно без алко• 14 августа в 16:33
Ответ дляКарамбОлька
Можливо застуда починається чи ковід...
ТаЕщеОптимистка• 14 августа в 16:36
Ответ дляУкраїна наше все
Ви нічого не докажете.
Оце призначення, випий заспокійливе і не парься, авось проблема сама по собі вирішиться,.
Оч@ров@Шк@• 14 августа в 16:36
Ответ дляКарамбОлька
Це може бути від анестезії, а не від видалення, у мене теж довго місце уколу болить
Україна наше все• 14 августа в 16:38
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так, це жах які у нас лікарі.
КарамбОлька
• 14 августа в 16:40
Ответ дляФокус-Покус
Ого😨
Я тут с краю постою• 14 августа в 16:45
Ответ дляФокус-Покус
А почему нельзя в чт и пт удалять зуб? Типа стоматологи с пн до ср устают и уже до конца недели плохо работают из-за усталости? Или типа в среду/четверг больше всего обстрелов и они не высыпаются, потому могут тупить?
Анонимус Я• 14 августа в 16:45
Я Как сотрудник частной стоматологии, ваши попытки что-то доказать ни к чему не приведут
КарамбОлька
• 14 августа в 16:47
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я думаю, щоб проконтролювати стан пацієнта, і на вихідних не смикали лікаря, якщо раптом що.
Фокус-Покус• 14 августа в 16:49
Ответ дляЯ тут с краю постою
Це складне видалення. Це як операції. Хто оперується в п´ятницю, якщо оперуючий лікар вихідний субота-неділя? Якщо щось буде турбувати - нема можливості попасти до лікаря.
А ви вже напридумували
Це і до війни було......
Якщо екстреного - то і в неділю оперують, але якщо планово - понеділок - середа.
Щеплення - туди ж
А ви вже напридумували
Це і до війни було......
Щеплення - туди ж
Ответ дляЯ тут с краю постою
Тому що в вихідні немає куди звернутись
Печенюшка• 14 августа в 17:04
Ответ дляУкраїна наше все
Ви нічого не докажете.
Геть подуріли деякі лікарі з цими антидепресантами та транквілізаторами, призначають де треба і де не треба, бо ліньки шукати причину. А між іншим, пігулки ці мають купу дуже неприємних побічних.