КарамбОлька• 14 августа в 16:16

Як можна покарати лікаря? Стоматологію

В минулу пʼятницю видалили зуб мудрості верхній, пішло ускладнення. Лікар дав не правильні рекомендації в період відновлення. Сказав полоскати рот після кожного прийому їжі. В результаті згусток вимився, почала боліти голова. Пʼю аб. Вже перейшла до іншого лікаря на спостереження. Не знаю чим все це закінчиться, полегшення нема(. 2600 я заплатила лікарю за видалення. + КТ було, тепер мучуся і + інші витрати на ліки і лікаря, і відчуваю, що не кінець.
маминаБубочка• 14 августа в 17:20
Ответ дляУкраїна наше все
Ви нічого не докажете.
Це були рекомендації на словах. По факту була потреба в видаленні зуба, він виконав запит.
Шкода вас, але вже тепер як є. Виздоравлюйте.

Розкажу свою історію. Пішла до сімейника зі скаргами на гоовкружіння і втрату координації - він виписав гідезапам. Ввечері пішла в Добробуд до невропатолога і вона діагностувала проблему з середнім вухом, дала вправу і в мене пройшло.
От для чого мені пити гідезапам 1 місяць? Типу тебе тривожить здоров´я то випий заспокійливе і заспокойся?))
Какое она имеет право выписывать гидазепам,если это не её специфика?Дебилка тупая.
Я тут с краю постою• 14 августа в 17:26
Ответ дляФокус-Покус
Це складне видалення. Це як операції. Хто оперується в п´ятницю, якщо оперуючий лікар вихідний субота-неділя? Якщо щось буде турбувати - нема можливості попасти до лікаря.

А ви вже напридумували
Це і до війни було......
Якщо екстреного - то і в неділю оперують, але якщо планово - понеділок - середа.

Щеплення - туди ж
В моей стоматологии выходной только воскресенье и то, есть дежурный врач, потому и не подумала о таком варианте
И удаляет стоматолог-хирург. Если будет удалять только пн-ср, то в остальные дни ему там просто сидеть без клиентов придется
Меряю линейкой• 14 августа в 17:28
Ніяк ви його не покараєте, на жаль. І за більш страшні помилки мало кому вдається, бо вони не свідчать один проти одного.
Нафаня Маня• 14 августа в 17:41
Ответ дляФокус-Покус
Автор, то який діагноз поставив новий лікар і що каже той, що видаляв?

На майбутнє - не плануєте видалення на четвер/ п´ятницю.
Знаю лікарів, які не видаляють зуби мудрості в п´ ятницю
я наоброт ищу врача на пятницу вечером. чтобы отойти и в выходные отлежться
Нафаня Маня• 14 августа в 17:42
Ответ дляЯ тут с краю постою
А почему нельзя в чт и пт удалять зуб? Типа стоматологи с пн до ср устают и уже до конца недели плохо работают из-за усталости? Или типа в среду/четверг больше всего обстрелов и они не высыпаются, потому могут тупить?
та это у нее фантазии, все все удаляют. и в субботу можно найти
Нафаня Маня• 14 августа в 17:44
никак ,
это ваш косяк. вам никто не запрещал ознакомится с правилами проведения операции.
врач удалил - удалил. главное чтобы осколков корней не осталось
Бабайко• 14 августа в 17:50
Ответ дляNathalie27
Мені в свій час теж давали рекомендацію полоскати після видалення, але не дуже інтенсивно якраз через згусток. Просто набрати в рот, змочити і виплюнути.
Мені теж так казали.
Автор, а вам в голову не прийшло самій, що інтенсивно ганяти воду в роті не можна?
Печенюшка• 14 августа в 18:28
Ответ длямаминаБубочка
Да видимо имеют право сеймейники такое выписывать. В странах ЕС имеют право, ну может и не во всех, конечно. Мне выписал сходу нейролептики при сильных головокружениях и болях в шейном отделе. А проблема была совершенно не в психологическом состоянии. За такое я бы лишала лицензии. Узкопрофильные доктора, которых я потом посещала, того же мнения были, что и я. Так еще и оказалось, что мне их вообще нельзя было назначать из-за определенных проблем со здоровьем. Но кого это волнует. Хорошо, что мозгов хватило их даже не покупать, а проконсультироваться с другими специалистами.