Плакулька• 17 августа 2025
Який посуд ви б обрали в нове житло?
Уявімо що старого нічого не залишилось.
Реанимация• 17 августа 2025
Каструлі з нержавійки. Тарілки такого плану. Склянки мені подобаються з Ікеа. Чашки під настрій купую і періодично оновлюю
Квітка папороті• 17 августа 2025
Когда к меня будет новое жилье, то прошвырнусь по магазинам и найду. Это отдельное удовольствие - поиск таких штучек.
Туся муся• 17 августа 2025
Щось просте і щоб можна було мити в посудомийці. Не заморочуюся над посудом
куркулиха• 17 августа 2025
Ответ дляГороховаЯ
Білу класику, яку завжди можна докупити поштучно, ікеа або люмінарк
Квітка Миру• 17 августа 2025
У меня чаще всего люминарк сейчас все белое и блюда глубокие для салатов цветные не люминарк.
Кіма кепка• 17 августа 2025
Якраз купувала в новий будинок. Білі 6 персон, інше по 4 всіх. Білими розбавляти
Каструлі Вінзер нержавійка
Скло щось з Епіцентру
.
Каструлі Вінзер нержавійка
Скло щось з Епіцентру
.