Дівчина заглядєніє• 18 августа 2025
Відстрочка для студентів через Резерв+
Будь-ласка, для тих хто в темі.
Студент зарахований до ВНЗ, є довідка ЄДЕБО (не порушує послідовність отримання освіти).
Намагається отримати відстрочку через Резерв+. Але відстрочка не надається, з пропозицією звернутися до навчального закладу.
Можливо хтось володіє точною інформацією, яка дата враховується для оформлення відстрочки - дата Наказу зарахування в студенти, чи дата початку навчання у ВНЗ (01.09).
Пацака-задирака• 18 августа 2025
Ответ дляМавка
Про зарахування. Він надається після того як принесе всі документи разом з влк
Автор, не слушайте этот бред))
Мавка• 18 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ще маленьке зауваження:подайте поштою лист, цінним,з описом,вкладіть довідку,військовий і заяву на відстрочку,копії,можна не завірені
Не приймають документи рекомендованим з початку війни. Для чого ви таке радите?
Мавка• 18 августа 2025
Ответ дляПацака-задирака
Автор, не слушайте этот бред))
Піде в тцк і переконається.
Повірте, там не поспішають з документами, а тягнуть час
Дівчина заглядєніє
• 18 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Дякую за пораду.
Життє Бентежне• 18 августа 2025
Ответ дляМавка
Може тому що допомогала в тому році оформляти через пошту????
І пройшло!!!!!!
Мавка• 18 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
І пройшло!!!!!!
А як не пройде в цьому і автор втратить час?
Життє Бентежне• 18 августа 2025
Ответ дляМавка
Час нащо??
Автор буде чекати ,що відстрочка з´явиться сама в резерві!
А для адвоката ,якщо подавати в суд,буде документ з пошти,що автор намагався зробити відстрочку,і коли подаються документи ніхто немає права мобілізувати!
Пацака-задирака• 18 августа 2025
Ответ дляМавка
Піде в тцк і переконається.
Я веду військовий облік в університеті, те, що Ви пишете, вибачте, просто дичина)))
Для відстрочки взагалі влк не потрібна, а те, що вас прогнули, означає, що ви не знаєте законів. Дані підтягуються в оберіг автоматично з ЄДБО, за рідким виключенням, коли буває збій, несуть довідку ( додаток 9 до постанови 540) у ТЦК самостійно.
Якщо цікаво, то повідомлення про зміну облікових даних ( вступ на навчання) навчальний заклад подає протягом 7 днів з дати наказу на зарахування, а не від 1 вересня.
Мавка• 18 августа 2025
Ответ дляПацака-задирака
Супер. Ви думаєте, що ваш універ єдиний в Україні?)
Пацака-задирака• 18 августа 2025
Ответ дляМавка
Думаю, що закон однаковий для усіх університетів.
Дівчина заглядєніє
• 18 августа 2025
Ответ дляПацака-задирака
Наприклад якщо сьогодні сформована довідка ЄДЕБО, то коли через Резерв+ можна отримати відстрочку? Наказ 15.08
Життє Бентежне• 18 августа 2025
Ответ дляПацака-задирака
З цього року стало гірше.
Якщо буде відстрочка ,але не буде свіжого влк,то при перевірці документів його можуть потягнути...
Пацака-задирака• 18 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Немає строку, однакового для усіх. У когось з´являється наступного дня, у когось за пару тижнів.
Пацака-задирака• 18 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
З цього року стало гірше.
Покажіть це в законі.
Життє Бентежне• 18 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
То вона ж написала,не раніше 8 вересня
Дівчина заглядєніє
• 18 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
То вона ж написала,не раніше 8 вересня
писала з дати Наказу!
Пацака-задирака• 18 августа 2025
Дівчата, я спати, не беріть дурного у голову, читайте не тг та тікток, а закони
Крию матом страшно• 18 августа 2025
Мій чоловік в минулому році вступав то відстрочку дали майже вкінці жовтня.
Життє Бентежне• 18 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
писала з дати Наказу!
Так,не вірно прочитала,але не раніше 8 вересня може бути відстрочка.
Треба почати все-таки навчання.
Життє Бентежне• 18 августа 2025
Ответ дляПацака-задирака
Покажіть це в законі.
Закон ні до чого,коли зупиняють тцк і кажуть ,що немає влк,і тягнуть на нього.
І до речі,хіба універ приймає без військового???
Дівчина заглядєніє
• 18 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
без військового звісно не приймає))
Життє Бентежне• 18 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
без військового звісно не приймає))
Якщо придатний,то питань немає,аби не обмежено
Дівчина заглядєніє
• 18 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
то вже не справа універа, буде відстрочка сходим на ВЛК