Знаю бакси• 19 августа 2025
Приват у вас прсцює?
Не можу розблокувати власні картки. Через приват. Через чат не допомагає. Картки заблоковані. Я їх заблокувала сама пепед цим. Коли треба - розьлокувую. А це ніяк.
Знаю бакси
• 19 августа 2025
Ответ дляМлинець Мій
А нахіба їх блокувати?
Для того щоб ніхто не зняв гроші. Купа випадків коли зникають гроші.і ви нічого не доведете. Із заблокованої картки зняти неможливо.
Млинець Мій• 19 августа 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Випадки лише в тих,хто не вміє користуватись картками,та банківським додатком
В додатку,в налаштуванні кожної картки є встановлення будь яких лімітів і заборон.Налаштуйте раз,і буде вам щастя.
Блокування зроблено на випадок втрати ,або крадіжки карти.До речі в багатьох банках,карта блокується безкоштовно,а розблоковується за гроші.Невеликі,але все ж.