НеГолосую• 20 августа 2025
Можно ли ощущать энергию города?
Потому что в некоторых местах как душно даже без жары.
Поддакиваю иногДА• 20 августа 2025
Конечно, есть город заходит, а есть нет. Не могу дышать во Львове
Обожаю Киев и Харьков
С иностранных городов лучше, добрее и удобнее Копенгагена не встречала, хотя была много где
Обожаю Киев и Харьков
Міряю від одиниці• 20 августа 2025
Варшаву терпеть не могу.
Прожила там 2 года ( до войны)
В этом городе просто хочется плакать, апатия, тоска.
Тяжелый город.
Люблю Киев и Одессу - в этих городах мне очень хорошо.
Ещё люблю Тбилиси - там ощущение что я «дома», не знаю почему)) но в Грузии мне максимально спокойно и как будто на своём месте, хотя я не грузинка
Прожила там 2 года ( до войны)
Тяжелый город.
Масяня Я• 20 августа 2025
Ми відчуваємо не енергію міста, а свій стан в ньму. Бо комусь красота, наприклад в Києві, а хтось з нього тікає.
Зубная фея• 20 августа 2025
Можно, это эмоции жителей, они дают ощущение, как комфорта, так и дискомфорта. При этом с жителями города можно даже не контактировать.
Голубая фишка• 20 августа 2025
Амстердам не зайшов, а Утрехт - просто вау
Варшава дуже приємна, Краків подобається, але жити там я би не хотіла.
Відень моя любов))
Брюссель трешове місто, відстійне
З українських міст ’мої’ - це Київ, Сімферополь, Одеса. Харків і Львів подобаються, але не ’мої’.
Відень моя любов))
Брюссель трешове місто, відстійне
Распутница• 20 августа 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Обожаю Киев и Харьков
Я останні 20 років до війни жила в Ха.
Київ моя фобія.
Львів ще нічого, але теж не моє.
Ужгород, то любов)
Київ моя фобія.
Львів ще нічого, але теж не моє.
Ужгород, то любов)
ХвилювАллочка• 21 августа 2025
Для мене душні та непривітні Львів та Париж, одного разу в Москві була, це жах. Обожнюю Київ, Амстердам, Дубай, дуже зайшов Таллін, от прямо любов з першого погляду. З німецьких міст, дуже запам´ятався Зігбург, маленьке, комфортне та зручне для життя місто. Дуже сподобалося Баку, атмосферно, сучасно та привітно.