Тану на сонці• 21 августа 2025
Що означає в зовнішності "непромита"? Поясніть...
Почула таке від двох дівчат - "вона хоч і не вилазить з своїх салонів - все одно якась непромита" про якусь дівчину. Це ЩО? Немита голова?
Тану на сонці
• 21 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це та, яка клізму не зробила
Маргарита и Мастер• 21 августа 2025
Ответ дляТану на сонці
Ну мабуть же заглянули
Дівчина Гілмор• 21 августа 2025
Ту мач всього. Штучне волосся, вії, багато макіяжу. Колись так казали коли дівчата забагато мазали автозасмаги
ДелиВерка• 21 августа 2025
Ответ дляТану на сонці
Та не скажі0ть як що що добре зробити, то й мізки промивас.
Попадалочка• 21 августа 2025
У мене коли був підвищений рівень андрогенів був вигляд ніби я не умиваюсь і голову не мию. Голова була жирна уже до кінця дня, лице жирніло через 2 години після умивання. Це не просто блискуча т-зона а все лице намазане жиром, макіяж весь стікав разом з ним.
Може це воно
Тану на сонці
• 21 августа 2025
Ответ дляШанельКуКу
вперше чую такий вираз
Я теж вперше, запитала в чата джипити він якусь дурню видав
Стрибну в гречку• 21 августа 2025
Це коли жінка виглядає як не милась три дні. Для мене це наприклад, коли є темний пух над губою, або волосся жирне, або пігментація чи прищі. Проте мені пофіг, бо я й сама таким грішу, крім чорних вусів
месяцкие• 21 августа 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Для меня такая Надя Дорофеева. Вечно какая-то замызганная.
Тоже сразу ее вспомнила
Я инженер, меряю от 1• 21 августа 2025
Грязные сальные волосы с сосульками, макияжа много, черная подводка глаз, лицо блестит
Молода і нерозважлива• 21 августа 2025
Ответ дляPrervana
Неухоженная. Понятно же по контексту)
це гірше, ніж просто недоглянута
Фоточки нема• 21 августа 2025
Ну вот представьте человека который 2 дня летом ехал в поезде. Не принимал душ и не умывался. Вот так выглядит непромытость.
Еще неравномерный цвет лица дает такое ощущение.
Помидорина• 21 августа 2025
Це коли хтось не подобається, а дої..ся ні до чого, вигадують якусь ’непромитисть’
Дама_с_коготками• 22 августа 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Ну голову ещё помыть можно , а с пигметацией и с прыщами что делать? От них так быстро не избавиться
Стрибну в гречку• 22 августа 2025
Ответ дляДама_с_коготками
А ніхто й не сказав, що з ними обовʼязково щось треба робити
Не за Будка• 28 августа 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
У меня веснушки(( и пятна по телу. Болезнь генетическая (