Лупаю цю скелю• 22 августа 2025
Хто нещодавно здавав теорію ПДР?
Дівчата, на якому сайті такі самі тестові питання? ГринВей? Чи якийсь інший? Де краще купити підписку та готуватися 😊
тянитолкайка• 22 августа 2025
Офіційні тести з ПДР
Тут максимально приближено к тестам вМРЕО , с отсчетом времени .
Лупаю цю скелю
• 22 августа 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Грін вей мені подобається
Дешевше десь можна купити, не знаєте випадково? Так, подобається що є пояснення
тянитолкайка• 22 августа 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вот тут есть с комментариями .
Я пользовалась бесплатной версией .
Сиренькая• 22 августа 2025
Я сдала 2 недели назад, училась в автошколе , вот здесь билеты
ГСЦ 2025, там 86 билетов по 20 вопросов