Кашпо• 23 августа 2025
Чи є безкоштовна консультація психолога онлайн. Дайте контакт
Можливо є фонди і тп які оплачують роботу психологів? Буду вдячна за контакт
Булку Дай• 23 августа 2025
Юа Ментал хелп зараз знову надають до 5 безкоштовних консульатцій.
Але ви повинні розуміти, що на таких умовах працюють психологи з мінімальним досівдом. Проте, якщо запит - поговорити, щоб вас послухали, то це гарний варіант.
Подруга зверталась, каже поговорили)
Кашпо
• 25 августа 2025
Ответ дляБулку Дай
Подруга зверталась, каже поговорили)
дякую
Кашпо
• 25 августа 2025
Ответ дляПоследний вагон
Ищите тут по поисковику. Много было таких тем и рекомендаций
спасибо