Бегущаяпо• 24 августа в 16:20
Бельем сейчас заниматься выгодно?
Продавать
Госпожа Белладонна• 24 августа в 16:23
Єдиний маркер це ціна,і купівельна спроможність ваших покупців.
Скоро_вчера• 24 августа в 16:24
Тут важливо , яким саме товаром і хто буде займатися, де і як. Тобто є зараз де продається гарно білизна а є де зовсім не продається. Тут багато чинників.
Мороженная курица• 24 августа в 16:26
Белье это расходник, а значит выгодно.
С мужским мееньше мороки, больше выхлоп и меньше вложений.
Крайня невістка• 24 августа в 16:27
Не думаю.
Це перше на чому економлять,бо його ніхто не бачить.
Зоряний Шлях• 24 августа в 16:27
Плюс те що нема повернення )) Мінус те що на опт ростовки, а не всі розміри добре продаються. Якщо думаєте на рахунок білизни thirdlav то це бюсти велікани, їх в неті валом, і на них нема попиту.