Смешнюча• 25 августа в 10:32
Собака раптово закохався у мій плед, носить його по хаті, вкладає, лиже.
Це щось дивне чи нормально?
Морковна• 25 августа в 10:49
Абсолютно нормально. У нас так було з подушкою. Коли виріс і перестав поміщатися на ній, то роздер ’в пух і прах’) Типу як не мені, то нікому)))
Миллениалка• 25 августа в 11:29
Якщо у вас дівчинка, десь 2 місяці тому була тєчка, то, може, вона його всиновила, по типу ’ложная беременность’