ОхиИВздохи• Изменено 27 августа в 13:37
Английский для подростка 13 лет
Здравствуйте
Хочу посоветоватьчя, у кого был опыт за плечами
Сын идет в 8 класс, английский слабенький очень
Хочу , чтобы занимался на курсах онлайн, т.к. есть еще кружки и ездить нет времени.
Не рано ли с 13 лет курсы проходить со взрослыми вместе? Они ж там в группе одного уровня вроде бы.
Может у кого дети заканчивали курсы, посоветуйте стоящие с результатом плиз
Он сам просил, это его желание тоже
Налогообложу• 27 августа в 13:41
Интерлингва Одесса.
Очень классные курсы. У них есть и онлайн. Вам не нужны взрослые. Зачем? Будет с подростками в группе.
Мой ребенок на эти курсы ходил со 2го по 5й класс - пока мы в Киев не уехали в августа прошлого года. Говорит свободно.
Губки-уточкой• 27 августа в 13:41
краще з підлітками, є нюанси. у Grade непогані, але ціна - поцікавтеся, чи вам не занадто
ОхиИВздохи
• 27 августа в 13:42
Ответ дляНалогообложу
Интерлингва Одесса.
Извините, с 5 класса говорит свободно, это в 11 лет ?
Моя думка краще брати репетитора з яким вони будуть спілкуватись англійською
Моя донька займалась з репетитором (раніше вона була викладачем англ мови у школі) ось вони все вчили транскрипцію, лексику. Але вимовити якесь речення донька не могла
вчитель мені говорив, що вона не може розмовляти бо не вчить.
я взяла дівчину (репетитора) онлайн - яка з нею вчить і розмовляє тільки англійською
це ж зовсім інша справа пішла - вона стала фільми дивитись англійською, телефон перевела в англ режим - домашнє тепер виконує самостійно, а не з репетитором
я зрозуміла, що тут не досвід грає роль, а саме підхід і зацікавленість
Налогообложу• 27 августа в 13:43
Ответ дляОхиИВздохи
Да, это в 11 лет). Сейчас с носителем занимается. Он после пробного урока сказал, что еще не встречал детей такого возраста с таким уровнем
ОхиИВздохи
• 27 августа в 13:44
Ответ дляNutella
Дякую
А скільки разів на тиждень потріьно с репетитором?
Зараз таки ціни на індивідуальне заняття, що капець (
Але ж був б ще результат
ОхиИВздохи
• 27 августа в 13:45
Ответ дляНалогообложу
Супер, какая молодец
Получается 3 года занималась
Начинала с А0?
Получается 3 года занималась
Начинала с А0?
ОхиИВздохи
• 27 августа в 13:46
Ответ дляГубки-уточкой
Да, смотрела их, спасибо
Курсы тоже подорожали
Налогообложу• 27 августа в 13:46
Ответ дляОхиИВздохи
Супер, какая молодец
Получается 3 года занималась
Начинала с А0?
Получается 3 года занималась
Начинала с А0?
Он. Занимался с первого класса. Первый класс в другом месте. С 0. Итого в интерлингве 4 года
ОхиИВздохи
• 27 августа в 13:47
Ответ дляНалогообложу
Спасибо, посмотрю сейчас их
Чесно брешу• 27 августа в 13:51
Ответ дляГубки-уточкой
Искала для дочери, дешевле смотрела, все равно остановилась на Грейд. Они сами за квалификацией своих преподавателей следят, что очень важно.Ну и если еще и их языковые разговорные клубы посещать,которые для тех кто на курсах учитися бесплатны то вообще хорошая цена за час выйдет. Подростковые группы есть
ОхиИВздохи
• 27 августа в 13:52
Ответ дляЧесно брешу
Спасибо большое!
ОхиИВздохи
• 27 августа в 13:53
Ответ дляNutella
займається 2 рази на тиждень
оплата в мене 400 грн урок
Это еще хорошая цена
А сколько уже занимается и какой уровень сейчас?
Біле пальто• 27 августа в 13:53
Ответ дляОхиИВздохи
Якщо дитина з 1-2 класу займається англійською, і займається добре.. то так )
У мене син з 1 класу додатково англійською займається в Укр.Британському коледжі, то теж в 10-11 років вільно спілкувався. Звісно з носіями складніше було, бо там сленг і всіляке таке, не одразу іноді розумів щось. Але ті його хвалили )
Зараз продовжує займатись онлайн. 2 рази на тиждень заняття, з однолітками. Навіщо дитину в групу до дорослих?
ОхиИВздохи
• 27 августа в 13:54
Ответ дляБіле пальто
Дякую.
Я просто не знала, що є підліткові групи
Губки-уточкой• 27 августа в 13:56
Ответ дляЧесно брешу
моя в Грейд займалася теж, Ielts academic склала з першого разу на рівні С1, хоча грейд прогнозував нижчий результат, тоді ще кембриджські в Україні не приймали. ми самі реєструвалися і складала дитина в Польщі після ночі в автобусі. Тому так. свої гроші вони відробляють, якщо дитина хоче вчити
ОхиИВздохи
• 27 августа в 13:57
Ответ дляГубки-уточкой
А скілтки займалась, які рівні?
Біле пальто• 27 августа в 13:58
Ответ дляОхиИВздохи
Дякую.
Та які завгодно є, пошукайте просто.
У нас в UBC і групи для різного віку є, і всілякі напрямки типу «для поговорити», «для працювати» були :)
У сина в групі 5 дітей зараз, все навчання та спілкування англійською проходить. 8 занять на місяць - 3000грн (заняття 1,5 години).
Губки-уточкой• 27 августа в 13:58
Ответ дляОхиИВздохи
А скілтки займалась, які рівні?
уже давно не займається, починала з В1+ (курс рік). потім був В2 рік і 2 місяці курси суто до іспиту (щоб зрозуміти структуру. які завдання). За кордон вступила, але не поїхала. з іноземцями спілкувалася. навіть синхронно перекладала якось бізнес-зустріч. тобто рівень вони дали
Чесно брешу• 27 августа в 13:59
Ответ дляОхиИВздохи
А скілтки займалась, які рівні?
Лучше спросите с кем? ’Золото’ любых курсов - преподаватели, реальные отзывы крайне тяжело всегда найти
ОхиИВздохи
• 27 августа в 13:59
Ответ дляБіле пальто
Та які завгодно є, пошукайте просто.
А які курси у вас зараз?
ОхиИВздохи
• 27 августа в 14:01
Ответ дляЧесно брешу
Теж вірно
Біле пальто• 27 августа в 14:03
Ответ дляОхиИВздохи
А які курси у вас зараз?
Ну він з 1 класу як почав займатись то так і продовжує. Наче звичайні якісь, дитячі ) влітку складав пробний Кембріджський іспит на В1. Доволі вдало склав, як сказав вчитель (їх двоє з нашої групи складали. І вони були наймолодші серед тих, хто складав в цей раз).
Голубая фишка• 27 августа в 14:11
Думаю, что лучше с репетитором сейчас лучше заниматься. А когда уровень станет повыше, тогда можно и в группу
жар-птица Нюра• 27 августа в 17:27
Моя займається на Just School. Там індивідуальні заняття і розмовний клуб.
В розмоний клуб не підключалась ні разу, тільки індивідуальні, є результат.
вартість 400 грн за заняття, але там є різні пакети, якщо більше опалчуєш, то дешевше
Щебетушка• 15 сентября в 11:55
Ответ дляОхиИВздохи
Это по мнению батьків.