Дівчатка, спілкувалися і іншій темі в порадили написати окремо.
Дано: Ігор - чоловік з Покровська, не виїздив, бо нікуди було з 20 котиками та 5 песиками (більшість тварин навіть не його). Його вивезли і прихистила моя знайома Марина, я їй допомогаю тварин з притулку піарити. Добрі люди зібрали йому постіль, речі першої необхідності тощо. Я надіслала гігієну та їжу.
Але дуже потрібен корм тваринам, обробки та Ігорю теплі речі та взуття. Якщо хтось зможе допомогти, я напишу адресу на розміри.
Ответ для04214
То зразу написали б розміри
!!!! Потрібна ваша допомога !!!!
Чоловіка евакуювали з Покровського області , жив в полі з тваринками. Забирали особисто !
Поселили на території притулку в селі .
Речей не має ! Одягу не має ! Взуття не має ! Постелі не має .
Треба все
- одяг
- взуття
- теплий одяг на осінь і зиму та взуття
Взуття 44
Штани 50/4
Куртки 50 ,але довгий рукав .
Поселили на території притулку в селі .
Треба все
- одяг
- взуття
- теплий одяг на осінь і зиму та взуття
Взуття 44
Штани 50/4
Куртки 50 ,але довгий рукав .
Ответ дляWida Winter
!!!! Потрібна ваша допомога !!!!
Поселили на території притулку в селі .
Треба все
- одяг
- взуття
- теплий одяг на осінь і зиму та взуття
Взуття 44
Штани 50/4
Куртки 50 ,але довгий рукав .
Поселили на території притулку в селі .
Треба все
- одяг
- взуття
- теплий одяг на осінь і зиму та взуття
Взуття 44
Штани 50/4
Куртки 50 ,але довгий рукав .
Удалено администрацией...
0975888298. Пишіть , приїдемо заберемо.
Або новою поштою
Київська область
Фастів
Нова пошта 2
Кулинич Марина Сергіївна
Але тільки чисте ! Людина залишилася без нічого ! Перебирати нам не буде коли , бо перший час будемо їздити до нього кожного дня , тому не дайте мені червоніти від того що ви передаєте .
З повагою до всіх !
Або новою поштою
Київська область
Фастів
Нова пошта 2
Кулинич Марина Сергіївна
З повагою до всіх !
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Ответ дляВеточка сакуры67
А корм какой? Любой ? Куда?
Який Вам за бюджетом. 4 лапи - досить якісний, наприклад. Дякую Вам
Київська область
Фастів
Нова пошта 2
Кулинич Марина Сергіївна
Зазначити в примітках: Для тварин Ігоря.
Київська область
Фастів
Нова пошта 2
Кулинич Марина Сергіївна
Ответ дляAlena.i
Добрий день
А на карту можна скинути?
Добрий! 5168745147477621 Марина Кулініч. У неї притулок, вона прихистила Ігоря та тварин. Зазначте у примітках: на тварин Ігоря
Дякую Вам