младокошкина• 28 июля 2025

Родичі, війна, житло

Вітаю.
Була на відпочинку тиждень з родиною брата. Дружина і 2 дітей.
У розмові часто проскакувало, що якщо наступ рашистів, то вони переїдуть до мене.
Я промовчала. Але я не готова бути гостею у себе вдома.
На зворотньому шляху заїзжали до мене.
Брат криткував не кошену траву, нечесаних котів. Але допомоги 0.
Я живу одна. Але не страждаю. Мені так комфортно.
Ганцю в кєдах• 28 июля 2025
Ви щось запитати хотіли.
Чи просто інформацією поділились?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 июля 2025
Мені так подобається ця супер наглість, коли вони порішили, а вам ніхто і питати не буде.
ПешитеБесАшипок• 28 июля 2025
И?
Бензопирен• 28 июля 2025
значит переедут к вам ) раз у вас на момент развогора не хватило смелости отказать
Міряно-переміряно• 28 июля 2025
А вона що? А він що?
любименькая• 28 июля 2025
Ну и зря что промолчали, с какого перепугу они за вас решают? Значит ждите, молча, нагло приедут и всё. Не будьте мямлей.
волосатое стекло• 28 июля 2025
Вам лучше это озвучить брату и его жене т.к. шанс того, что кто-то из них здесь сидит и узнают вас - очень-очень маленький
Міряно-переміряно• 28 июля 2025
Так їдьте до них в гості, і теж їм потикайте
неДоПриличий• 28 июля 2025
а якщо наступ з вашої сторони? що тоді?
автор младокошкина • 28 июля 2025
Ответ дляволосатое стекло
Як саме сказать?
Я готова прийнять на тиждень, доки знайдуть житло. Але перетворювать своє розмірене життя на життя в гуртожитку я не готова.
Коплю на груди• 28 июля 2025
Обхитруйте їх поїдьте перша закордон
Вишнёвая Леди• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Як саме сказать?
Ой ні, ви потім через тиждень вже не виженете їх.
автор младокошкина • 28 июля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
До цього говорив про навчання старшого. Типу до тьоті відправить на утримання.
В їх розумінні мені сумно, одиноко і нема куди гроші дівать.
Ищу-брожу• 28 июля 2025
Не переживайте. Ваш брат теж буде на фронті.
Вже на одного гостя вам буде менше.
волосатое стекло• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Як саме сказать?
Ртом сказать. «Ко мне ехать нельзя, могу помочь подыскать жилье. Я хочу жить одна, без вас»
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Як саме сказать?
Отак і сказати, що що ви не готові жити з дорослими людьми, які мають вирішувати свої проблеми самостійно, а не вішати їх вам на голову.
автор младокошкина • 28 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
а якщо наступ з вашої сторони? що тоді?
На початку війни так і було.
Я сиділа вдома. До них не їхала.
ПесиКот• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Як саме сказать?
Вот так и скажите. Но заранее.
Ищу-брожу• 28 июля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Відпочивати ж ними їй ок, а жити не ок
волосатое стекло• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Можете скинуть им ссылку на вашу тему и написать «Это моя тема, здесь я пишу свое мнение насчет вашего переезда. Ознакомьтесь»
автор младокошкина • 28 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Відпочивати ж ними їй ок, а жити не ок
Я платила за себе: житло, дорога, харчі.
Научительница• 28 июля 2025
Так йдіть сама перша в наступ.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Не тільки у вас така родня. У нас теж такі імеются. В 40 максимум як навчились вирішувати проблеми це звісити їх на голову брата і його сім´ї.
ДаЗдраПерма• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Як саме сказать?
Ось так і скажуть, ротом. Не можете, напишіть їм листа або повідомлення
волосатое стекло• 28 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Відпочивати ж ними їй ок, а жити не ок
Я с подругами люблю ездить отдыхать. Мне нравится. Но не хотела бы, чтоб они у меня дома жили
И что в этом странного?
Сегодня сержусь• 28 июля 2025
Нам сестра чоловіка постійно це каже.
Я сказала чоловіку, що на самий великий крайня на 2-3 місяці до нас, щоб ми їм помогли з документами, першою роботою, мовою.
Після цього нехай їдуть в окреме житло, але їм простіше, бо їх 3 дорослих і один з них в айті дистанційно працює
Девальвация• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Як саме сказать?
Вы думаете они мечтают у вас поселиться на веки вечные?
автор младокошкина • 28 июля 2025
Ответ дляДевальвация
Так. У мене будинок великий і в гарному місці.
Несу добро людям• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Як саме сказать?
Вот так и сказать, как вы написали. Ротом)
Love_Love_Love_• 28 июля 2025
Останню фразу частіше брату повторюйте