Я тут с краю постою• 31 августа 2025
Не знаю як житиму після смерті чоловіка
Він старший за мене на 17 років. Дуже сильно кохаю його, але розумію, що колись він помре першим. Мені дуже важко від цього.
Я не уявляю як жити без нього. Намагаюсь готувати себе морально, але не виходить, часто плачу через це.
Що ви можете порадити?
Йому 41, мені 24.
Що ви можете порадити?
Йому 41, мені 24.
Швидкоруч• 31 августа 2025
Я розумію ваші переживання. Але тут ви не отримаєте підтримки, будуть лише насмішки.
Я тут с краю постою
• 31 августа 2025
Ответ дляШвидкоруч
Дякую
Я тут с краю постою
• 31 августа 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Не факт , что он первый
Дякую, втішили
Швидкоруч• 31 августа 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Дякую
Краще видаліть тему) Повірте, так буде краще.
Файна цьоця• 31 августа 2025
Але дивіться щоб не було як в тому анекдоті, коли 90-річна бабуся каже 25 річній сусідці - хто ж мені хліба принесе, як ти помреш)
Вилами по воде• 31 августа 2025
Так может с вами что-то случится раньше, чем он умрет. И в Украине вообще непонятно сколько еще жить осталось. Бред о таком думать🤦♀️
Файна цьоця• 31 августа 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ну давайте до всіх дебільних тем почнемо серйозно відноситися, кожного троляку жаліти
Точу ляси• 31 августа 2025
Моя свекровь тоже так говорила ’Как я без Серёжи буду жить’ когда свёкр раком болел 4 стадия.
Ничего. Живёт уже 15 лет без него нормально
Планшетница• 31 августа 2025
Пораджу на роботу йти.
Бо баба без діла завжди хєрньою страждає.
Ну і щоб під мостом потім не опинитися.
Швидкоруч• 31 августа 2025
Ответ дляФайна цьоця
Чому думаєте що троль?) Мені наприклад знайома ситуація з стосунками з великою різницею в віці. Тому не здивуюсь якщо автор реально має такі хвилювання)
Файна цьоця• 31 августа 2025
Ответ дляШвидкоруч
Я не думаю, я впевнена
Планшетница• 31 августа 2025
Ответ дляХочу в БАНю
До его смерти можно успеть ещё пару тройку раз замуж выйти.
Он кстати тоже.
Это ж он нашел себе молодуху.
А на нее, кроме этого старца, очереди не было
Это ж он нашел себе молодуху.
Планшетница• 31 августа 2025
Ответ для220В
Чего это вы решили что он первый помрет а не вы.
Потому что у троля одни опилки в голове.
Моя улюблена страшко• 31 августа 2025
Как говорила Пугачёва: ’Лучше потерять, чем не иметь!’. Свёрк старше свекрови на 13 лет, ему уже 83, живчиком бегает и никуда не собирается..
Моя улюблена страшко• 31 августа 2025
А вообще антидепрессанты легко справятся с Вашей проблемой.