Меня не звали• 07 сентября 2025

Дівчата з інтуїцією або які мають здібності допоможіть

Може хтось відчуває.
Відповідь на одне питання. В понеділок операція, як пройде. Але чесно як відчуваєте, так і скажіть.
Дуже переживаю. Дякую
автор Меня не звали • 08 сентября 2025
Ответ дляДуболом
В процесі виникне якесь ускладнення. Ви знаєте до речі про що мова. Тому операція триватиме довше запланованого. Завершиться все добре. Через ускладнення реабілітація також триватиме трохи складно. Загроз не бачу.
Операції не було, не дозволяють аналізи. Великий ризик
автор Меня не звали • 08 сентября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Я спокойна после Вашего вопроса. Поэтому и Вы будьте в таком же настрое.
Лучше подумайте, что понадобятся деньги на восстановление, этим и отвлекитесь сейчас.
Операцію робити не будуть, не дозволяють аналізи
Дуболом• 08 сентября 2025
Ответ дляМеня не звали
Не хочу писати, вибачте будь ласка, але шкода, що не наважились ((.
автор Меня не звали • 08 сентября 2025
Ответ дляДуболом
Лікар сама відмовила категорічно. Сказала не будемо робити