Не худа ні разу• Изменено 07 сентября в 22:30
Вы бы уехали в Европу если бы у вас была квартира в новостройке в Украине?
И доход
Кастрюлька• 07 сентября в 22:31
У меня всего этого нет и то я не уехала. Какого ... я там забыла
Чарівне зіллячко• 07 сентября в 22:31
Мы уезжали когда у нас было 3 квартиры+ дом частный, хороший не бабушкин вариант
Пластилин_Колец• 07 сентября в 22:32
Ответ дляДівчина Гілмор
Якщо там шахедна сторона то канєшно
Це як?
Не худа ні разу
• 07 сентября в 22:32
Ответ дляЧарівне зіллячко
Вы сдали в аренду всю свою недвижимость?
Дівчина Гілмор• 07 сентября в 22:32
Ответ дляПластилин_Колец
Це як?
Якщо наж будинком часто збивають
Кукарикуууууу• 07 сентября в 22:32
У нас и квартира, и дом построили, и муж выездной, и доход. Мы в Украине живем
Чорт і Шо• 07 сентября в 22:32
А чоловік, сім´я, мама? Повернулася в 2022 заради чоловіка, сім´ї. Тепер чоловік в ЗСУ. Жалкую. Але є мама. Донька не хоче нікуди тепер. Страшно тут, але от на зараз тільки самій їхати у віці 44.
Чарівне зіллячко• 07 сентября в 22:32
Ответ дляНе худа ні разу
Квартиры продали, дом муж созрел сдавать в аренду
Nathalie27• 07 сентября в 22:34
Якщо це єдиний фактор, який змушує залишатись в Україні, то так, переїхала б.
Кто крайний?• 07 сентября в 22:34
Є і нерухомість (кілька квартир у новобудовах), і робота в Києві. І я, і чоловік можемо працювати віддалено (ІТ). Не виїжджали і не плануємо
Электричка• 07 сентября в 22:34
На ПМЖ - нет, чтобы пожить в спокойствии до более спокойных времен - возможно.
Будьте так ласкаві• 07 сентября в 22:36
У меня дом и квартира - уехали
В доме живёт моя мама, в квартиру переехала свекровь (ее квартира стоит пустая 🤬)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 сентября в 22:36
Є дві квартири, одну продали. Працюємо. Жодного дня не було думки їхати. Це моя країна, мій дім, тут мені найкраще
Не худа ні разу
• 07 сентября в 22:37
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ви в Києві?
НетЕщеНаверное• 07 сентября в 22:37
Є і квартири в новобудовах, і бізнес, і достаток. Залишаємось в Україні. Але, разом з тим, кожного дня себе зʼїдаю за те, що ризикую життям дитини, тримаючись за комфорт і матеріальні блага.
Водійка хімарса• 07 сентября в 22:38
брат чоловіка так поїхав
щоправда, новобудова поки дууууууже повільно будується
Педиатор_я• 07 сентября в 22:38
Так, в мене таких дві
В одній роблю ремонт онлайн
Інша поки закрита ( голі стіни )
Дохід є. Нема нервів на то все
Живу не в Україні
Ще є будинок 240 кв м під Києвом
В одній роблю ремонт онлайн
Інша поки закрита ( голі стіни )
Дохід є. Нема нервів на то все
Живу не в Україні
Ще є будинок 240 кв м під Києвом
Поумничка• 07 сентября в 22:39
Сегодняшние погибшие.. молодая мама и дите, только появившиеся на свет, просто нет слов.., в Киеве.., так что никакая недвижимость не стоит жизни. Конечно, всего не предвидишь, но черт возьми как жалко людей
ДолькиКабана• 07 сентября в 22:42
Це я. Але жити у війні не хочу,сьогодні прилетіло у нас,а ще була вагітна, тому поїхала майже одразу.
Не худа ні разу
• 07 сентября в 22:45
Ответ длязаварний look
Де мені ще так добре буде як у вдома Львові ?
Ніде
Львів чудовий 🤗 дуже гарно, багато гарних нових районів, стільки закладів, молоді
Угги_в_горошек• 07 сентября в 22:47
У мене на момент виїзду були виключно моя квартира, квартири покійних чоловіка та його мами. Ще батьківський приватний будинок, який я по суті утримувала і доглядала. Зараз додалася ще батьківська квартира. Виїхала з дитиною, дещо вже продала, а інше стоїть, не жалкую. Для мене це просто стіни, тому вони мене не зупинили.
Це виключно ваш вибір. Вам вирішувати.
Луноходик_Ик• 07 сентября в 22:49
У меня своя квартира в условном новострое, 6 лет в ней живу с хорошим ремонтом. Работа есть.
Сына вывезла заграницу, сама живу дома.
Купила машину, учусь ездить. Пока не надумала выезжать
Сына вывезла заграницу, сама живу дома.
Педиатор_я• 07 сентября в 22:49
Ответ дляУгги_в_горошек
Це виключно ваш вибір. Вам вирішувати.
Аналогічно
Я не можу так ризикувати
Я була вдома останній раз нещодавно
Поряд два обʼєкти
Чую і відчуваю все. Не хочу бути сивою
Не хочу тягати дитину по сховищах (
Це все не моє
Кожну годину тривоги я конвертую в життя,і то втрачена година мого життя ні на що
В мене нема іншого життя
Я не можу так ризикувати
Я була вдома останній раз нещодавно
Поряд два обʼєкти
Чую і відчуваю все. Не хочу бути сивою
Не хочу тягати дитину по сховищах (
Це все не моє
В мене нема іншого життя
заварний look• 07 сентября в 22:51
Ответ дляНе худа ні разу
Райони наче всі старі, лише новобудови нові.
Але ми переїхали подалі в сторону гір, тут взагалі тишина.