Порадьте, будь ласка, де можна купити у Києві (правий берег, краще Оболонь) щось якісне з укр. символікою , можна футболки)), але якісні. Щоб не тільки футболки якісні, але і малюнок протримався якийсь час)). Дякую.
Блондинка в Законе• 08 сентября 2025
Если не срочно, то можно купить хорошую однотонную футболку и в типографии/фотоуслугах сделают любую накатку, которую захотите.
Жирафовое варьенье• 08 сентября 2025
Не знаю як у Києві. Маю по декілька футболок Garda та mattino. Дуже хороша якість.