Я людина, яка майже нічого не носить з собою, але дуже подобається форма Bagllet bg 117.
Тепер вагаюсь з розміром: звичайна чи міні, з урахуванням, що ношу лише термос 0,5, гребінець, навушники.
ПростоБелка• сегодня в 06:46
Выбирать и носить только Вам, на своё мнение и опирайтесь.
Я, например, не люблю такие ’подмышечные’ сумки. Они неудобные, мне проще кроссбоди.
энциклопУдия• сегодня в 07:17
Домашня Зюзя• сегодня в 08:10
Авторе, ці сумки за рахунок жорсткості та чіткості форми менш місткі ніж мʼякі.
У мене колись була сумка цього бренду середнього розміру, пожалкувала що не взяла велику, хоча зазвичай ношу середні.
Тому беріть 117, але все рівно міряйте, може Вам під термос не підійти, бо звужується до верху і боки будуть стирчати.
Усі сумки каркасної чіткої форми потрібно перевіряти при купівлі на місткість. Такі форми не вибачають коли їх туго напихують чимось, речі мають лежати вільно.
Кукусики• сегодня в 08:19
Посмотрела что это за сумка. Не пойму как туда влезет термос? Разве что фляга плоская как у ковбоев:))
энциклопУдия• сегодня в 08:39
Ответ дляКукусики
Ну от в ліву влізла півлітрова банка холодцю))
Неясно як))
Кукусики• сегодня в 08:40
Ответ дляэнциклопУдия
Неясно як))
Ахаха)) именно стеклянная классическая банка?
энциклопУдия• сегодня в 08:42
Ответ дляКукусики
Так😆
Панянка їхала від бабусі, а та каже-ну дитино, візьми повечеряти. Він же з курочки, дієтичний!
Кукусики• 1 час назад
Ответ дляэнциклопУдия
Так😆
Еще и полезный-коллагеновый!
И прям молния закрылась?
энциклопУдия• 1 час назад
Ответ дляКукусики
Еще и полезный-коллагеновый!
И прям молния закрылась?
Там же клапан зверху
Виглядало нормально
Кукусики• 1 час назад
Ответ дляэнциклопУдия
Там же клапан зверху
Виглядало нормально
Ну прикольно конечно) никогда бы не подумала что такое возможно. Но дело в том что у вас же разово это было, а автор хочет постоянно термос носить.
энциклопУдия• 1 час назад
Ответ дляКукусики
Тому і кажу
Треба їхати з термосом в магазин, і міряти чи влізе.