Бамбарбия! Кергуду.• 16 сентября в 15:44

Мигово без машины

Так вышло, что будем с сыном год жить в Черновцах. Мы без авто. Хочется иногда куда-то ездить на день-два для перезагрузки.

Расскажите, пожалуйста, кто был в Мигово, что там есть интересного, подъемники, тюбинги (лыжи не наше)? Реально ли добираться к интересным локациям без машины?
Ангел-предохранитель• 16 сентября в 15:50
Я думала тема называется ’Фигово без машины’
просто описка
Капризуля• 16 сентября в 15:52
Ответ дляАнгел-предохранитель
просто описка
теж саме подумала
Весела бджілка• 16 сентября в 15:58
Люблю Чернівці і заздрю місцевим,що катаються а Румунії,аеропорт Сучава поряд.
Автор,за Мигово не скажу,а от тури вихідного дня і інше рекомендую через турагенцію взнавати.до речі,тут її рекомендували
Вайбер
автор Бамбарбия! Кергуду. • 16 сентября в 16:04
Ответ дляАнгел-предохранитель
просто описка
И вы таки правы
автор Бамбарбия! Кергуду. • 16 сентября в 16:05
Ответ дляВесела бджілка
Вайбер
Дякую за пораду!
Весела бджілка• 16 сентября в 16:07
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дякую за пораду!
Прошу.
Я користувалась їхніми послугами,задоволена.
Я_з_Франека• 16 сентября в 17:51
Авторко, тюбінги є Сонячній долині, але туди ви маршруткою не доберетеся. В Мігове все дуже сумно , хоч з машиною і в хоч без, навіть не знаю що робити що вам порадити.
Підтримую ідею про екскурсії , рекомендую Чернівецьке екскурсійне бюро
автор Бамбарбия! Кергуду. • 16 сентября в 21:15
Ответ дляЯ_з_Франека
Та хотілось взимку десььна тюбах покататись (забігаю наперед). Ми з Сум, і вдома з цим проблем немає - є свій тюб і гірки досхочу. А тут поки не придумала розваг