Lisa-2e91• 17 сентября в 23:40

Навального всё таки отравили?

Алексея Навального отравили в колонии — это подтвердили результаты исследований в лабораториях двух западных стран Команда политика смогла передать туда его биологические образцы https://meduza.io/amp/feature/2025/09/17/alekseya-...
klaraneill• 17 сентября в 23:40
вот это поворот, конечно...
Remensa• 17 сентября в 23:41
Яка несподіванка
Гимли• 17 сентября в 23:45
Угу, и че?
Nathalie27• 17 сентября в 23:45
І що? Комусь не все одно?
Наодинцi• 17 сентября в 23:49
Так, отруїли, пам´ятаю, як вони там знущалися над його матер´ю, не хотіли віддавати тіло.
І так, пам´ятаю я вислови Навального про бутерброд, але все одно співчувала жінці
Soon_moon• 17 сентября в 23:52
Насрати
Nathalie27• 17 сентября в 23:55
Ответ дляНаодинцi
Українським вдовам краще поспівчувайте.

А не керованим «опозиціонерам», які всі мітинги в росії перетворювали в цирк.
Kristal2013• 17 сентября в 23:57
И почему его не жаль после высказывания про украинцев и Крым?
lus_so• 17 сентября в 23:57
Вмер то й вмер. Мінус один кацап.
Odyagayka• 17 сентября в 23:58
Повністю згодна з коментарями вище - яка несподіванка, і комусь не все одне? Авторе, ви впевнені що українці мають перейматися долею, і смертю російського опозиціонера, коли щохвилини на нашій землі від росіян гинуть наші люди, і на фронті, і в своїх домівках?
Черный Ловелас• 18 сентября в 00:00
Наодинцi• 18 сентября в 00:01
Ответ дляNathalie27
Українським вдовам краще поспівчувайте.

Одне іншому якось заважає? Я не давала жодної оцінки його політичної діяльності, я підкреслила, що не віддавати тиждень тіло матері, щоб поховати, погрожували, що його поховають на території колонії, це просто треш. Незалежно від того який він там опозиціонер
Еленка14• 18 сентября в 00:03
Ответ дляНаодинцi
Залежно залежно. Нехай всім кацапам навіть після смерті буде погано.
ona3233• 18 сентября в 00:04
А вы изначально не поняли, что он был отравлен?
Тем более после неудачного отравления новичком?
Odyagayka• 18 сентября в 00:08
Ответ дляНаодинцi
Ви дійсно так вважаєте? А те, що тіла наших воїнів не віддають не тижнями - роками, і більшість ніколи навіть похованими не будуть вас не бентежить? Ви взагалі в якій реальності живете, і кого вам шкода?
Nathalie27• 18 сентября в 00:08
Ответ дляНаодинцi
Дарма. Це і є прямим наслідком його діяльності
df364tye3• 18 сентября в 00:09
беда ,,,
новичком наверно ,,,
Nathalie27• 18 сентября в 00:12
Ответ дляona3233
То його прихильникам потрібні були докази. Це єдине, що хвилює так звану російську «опозицію». Ну і щоб донати з грантами не закінчувались. Більше проблем у них нема.

Тільки що вони збираються з ними робити? Путіну покажуть і присоромлять пальчиком чи що?!
Наодинцi• 18 сентября в 00:16
Ответ дляNathalie27
´Украинским вдовам лучше посочувствуйте´
Вы читали тему днем ​​была, как люди трагедию делают из того, что их дети потратят минуту своего дорогого времени на минуту молчания в школе? Лучше бы я эту тему не видела, честное слово. Там комментарии- трешатина половина. Какое там сочувствие?
Nathalie27• 18 сентября в 00:19
Ответ дляНаодинцi
Навіщо Ви зараз переводите тему?
Наодинцi• 18 сентября в 00:20
Ответ дляNathalie27
Навіщо Ви зараз переводите тему?
Я не перевожу, а говорю, что не мне лучше предъявляйте про сочувствие украинским вдовам. У меня как раз оно есть
Nathalie27• 18 сентября в 00:23
Ответ дляНаодинцi
Ага, воно видно. Коханок Путіна теж жаліти будете, коли він помре?
Odyagayka• 18 сентября в 00:24
Ответ дляНаодинцi
А чим ви краще тих людей тепер? Ви співчуваєте якісь одній жінці, яка можливо є співучасницею злочинів, які відбуваються в нашій країні, чи вона є, чи ні, ми не можемо знати, тому що вона є громадянкою саме тої країни-вбивці, і переслідує вона суто свої інтереси.
Наодинцi• 18 сентября в 00:26
Ответ дляNathalie27
Зачем вы передергиваете?
Nathalie27• 18 сентября в 00:30
Ответ дляНаодинцi
Зачем вы передергиваете?
Ви перша почали
Наодинцi• 18 сентября в 00:36
Ответ дляOdyagayka
Я вас услышала, только не забывайте, есть достаточно людей с паспортами нашей страны, которые в ЕС да и здесь тоже гадят Украине. И не возможно, а 100%
чаревна• 18 сентября в 08:14
На россии это не удивительно и не первый раз. Там любят подобными вещами убирать неугодных
Ирина_Б_• 18 сентября в 09:21
надрочил в баночку перед смертью
автор Lisa-2e91 • 18 сентября в 11:09
Ответ дляИрина_Б_
надрочил в баночку перед смертью
ахаха