Смайликівна• Изменено 18 сентября в 11:46

Чим вивести старі жовті плями?

На білих малючкових речах, які лежали якийсь час в шафі, проявилися жовті плями - прочитала, що це з часом можуть проявлятися сліди зригування, молока і тд.

Замочувала у ваніші кисневому та прала в машинці: деякі речі стали ок, але деякі - ні. Прочитала, що для такого типу плям треба ензимний засіб чи засіб із жовчю. Поділіться, будь ласка, своїм досвідом, що саме допомогло вам в подібній ситуації 💖
автор Смайликівна • 18 сентября в 11:45
Поки що дивлюся на жовчне мило Domol - може, хтось мав з ним справу?
18 мнеУЖЕ• 18 сентября в 11:46
Навіть не намагалась такі плями виводити. Застарілі плями дуже важко виводяться, часто безрезультатно
Знову Я• 18 сентября в 11:47
Купити нові. Хімія, яка це може вивести вартує дорожче.
автор Смайликівна • 18 сентября в 11:47
Ответ для18 мнеУЖЕ
От теж думаю, чи варто витрачати кошти на купу засобів( Але тих речей доволі багато, і віддати в такому вигляді комусь соромно
Знову Я• 18 сентября в 11:48
Ответ дляСмайликівна
То викиньте.
Від чого у вас сором? Ваші ж речі.
автор Смайликівна • 18 сентября в 11:48
Ответ дляЗнову Я
Дякую, підтверджуєте мою думку) Нових вистачає, питання про ’рятувати чи ні’
18 мнеУЖЕ• 18 сентября в 11:49
Ответ дляСмайликівна
Думаю не варто воно того
Слобожаночка• 18 сентября в 12:02
Є багато ефективних технік по плямовиведенню.
Вам на сайти старожитностей.
Там виводять якісно і оновлюють сторічні вироби
автор Смайликівна • 18 сентября в 12:05
Ответ дляСлобожаночка
Вам на сайти старожитностей.
Ну це вже дуже серйозний підхід)Ще би десь стільки часу мати гратися з тим всім :)
Слобожаночка• 18 сентября в 12:07
Ответ дляСмайликівна
Мегі в фейсбуці підтягнуло.
Я в групі етнобазар є.
Думаю,і на ю тубі є
Слобожаночка• 18 сентября в 12:08
Ответ дляСмайликівна
Віддайте впо,якщо якісні речі.або на олх
Діачата навіть милом господарським виводять
svetolino• 18 сентября в 12:16
Ответ дляСмайликівна
Бережіть свої сили! Несіть на мусорку через день і не згадаете. Щоб потім ще не тратити сили думати кому віддати ,А еще і не сподобається 😩
автор Смайликівна • 18 сентября в 12:18
Ответ дляsvetolino
Віддаємо речі в Карітас, вони ВПО передають
Ці всі засоби від плям просто стільки коштують, що простіше просто задонатити ці гроші, іноді здається)
ИзЮмрудная• 18 сентября в 12:21
Ответ дляСмайликівна
Замочите в горячем растворе перкарбоната натрия, это чистый кислородный порошок, без всяких добавок. А потом постирайте, как обычно.
мегамоСГ• 18 сентября в 13:54
Ничего не замачивала, постирала на 90 градусах с кислородным пятновыводителем + порошок, все ок. Если где-то что-то и останется, то лишними вещи не бывают, особенно для использования дома