Кіна не буде• 22 сентября в 15:41
Перетин кордону
Підкажіть, будь ласка, планую поїздку до Польші. Потрібно до Зеленої Гури. Хто стикався з даним маршрутом. Планувала машиною, але боюся застряти на кордоні (черги). Яким перевізником їхати краще. буду їхати з мамою (старенька)
Стетоскопуло• 22 сентября в 15:50
Конечно маме лучше поездом. Там и полежать можно и туалет и без очереди на границе
Акукарача• 22 сентября в 16:09
Ответ дляsvetolino
Страховку оформіть за пару днів
Поражаюсь ржущим смайлам
Кіна не буде
• 22 сентября в 16:19
Ответ дляАкукарача
Поражаюсь ржущим смайлам
я на хворих не звертаю уваги. кожен носить какашки в собі, а хтось їх виставляє напоказ.