энциклопУдия• 24 сентября 2025
Психотерапевт
Порадьте хорошого психотерапевта в Харкові.Для брата після війни,втратив ногу,постійні болі і я так розумію душевні болі також. Постійно нервує,готовий поговорити з психологом,але не аби до кого.Прошу порадьте гарного лікаря!Всім добра і миру!!!!
ФсеСама• 24 сентября 2025
Ответ дляПечальки.нет
Шукайте регресолога. Моєму братові допоміг саме регресолог
Жахлива порада. Можна і в психоз спокійно регресією потрапити. Більш того для військового з травматикою та скоріш за все з чмт це прям взагалі неможна застосовувати. Брейнспотінг, травматерапевт, біосугестія, eмdr, rtm-протоколи- перевірені методи для військових. Точно не регрес🙈.
Раджу автору подивитись на Перелік суб’єктів надання послуг, включених до Реєстру суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей. Це можна гуглити і контактувати з тими, хто є в реєстрі. Це реальні психологи та психотерапевти, які працюють з військовими.
Повелитель бітка• 24 сентября 2025
Ответ дляФсеСама
Именно так. Нужно поискать в Фейсбуке или еще где-то группы или просто отдельных специалистов которые занимаются именно военной травмой . Не каждый этому вообще обучен!! Бестолковых специалистов сейчас масса - и вреда от них может быть больше чем пользы порой:((
За регрессию и говорить не стоит - это дно. В данном случае.
энциклопУдия
• 24 сентября 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Дякую за відповідь!Шукаю і у фейсбуці звісно,знайшла ,але онлайн,а він хоче офлайн
Обижулька• 24 сентября 2025
Ответ дляПечальки.нет
ветерану з ампутованою ногою? ви взагалі втратили зв´язок з реальністю?
Повелитель бітка• 24 сентября 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Треба пошукать, чесно.
Можливо не з першого або з другого разу знайдеться:(
Я не Тролль• 24 сентября 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Попробуйте убедить попробовать онлайн. Многим онлайн как раз легче со временем именно психологически.
Тут надолго• 24 сентября 2025
Ответ дляФсеСама
Плюсуюсь до emdr терапії, зараз вона активно та успішно застосовується в роботі з військовими.