Бавовнятий Пупс• 25 сентября в 08:56

Скільки ви б заплатили за такий манік?

Не вмію заміряти• 25 сентября в 09:56
Ответ дляКарамбулкул
А мене якраз оброблення кутікули і налякало. Чи то така специфічна фома пальців- булавовидна, чи то набряк, бо дуже глибоко вирізано. Манікюр на руках виглядає, як педікюр на ногах.
Ми ж оцінюємо якість манікюру, а не естетику пальців. Що зробиш як з такими народилася?) Не бачу де глибоко вирізано. Просто бувають пальці худі, бувають пухлі.
Карамбулкул• 25 сентября в 10:00
Ответ дляНе вмію заміряти
Ясно. Я б з такими пальцями робила звичайний манікюр, без гелевого покриття і необрізний, бо виглядає так, що краще б там були акуратні людські нігті. З довшими буде , мабуть, ще гірше? А може і навпаки. Але цей варіант точно не подобається.
Куда_бежать• 25 сентября в 10:05
Ответ дляСвятатабожа
300 грн за гигиену максимум, но это недоробло в качестве покрытия не делала бы. Выше уже писали замечание по форме и длине. Очень плохо как кривые зубы.
Жіночка , ви з села ?
НЕДОРОБЛО ?!!!!!
автор Бавовнятий Пупс • 25 сентября в 10:06
Ответ дляНа пів ставки
Аргументую. Навалено в зоні кутикули і на бокових прямих, нерівномірна товщина покриття. Не вирівняні бокові роблять пластину візуально ширшою, а у вашому випадку ще й кривою
Дякую, покажу подрузі її помилки . Пишу що вона лише після курсів.
автор Бавовнятий Пупс • 25 сентября в 10:07
Ответ дляКарамбулкул
В мене така форма нігтя і там де кутикула дуже таке плотне
ротцвеники• 25 сентября в 11:09
Такий я сама собі можу зробити, тому гривень 200 за матеріал.
Завжди з рушником• 25 сентября в 11:14
Ответ дляБавовнятий Пупс
Більше не буду. Дякую. Так вона лише вчиться, все з практикою приходить
Вы посмотрите, как будет носиться. Не каждая мастер умеет хорошо зачищать. У меня раз через раз. У одного мастера сделаю-месяц могу ходить, а у другого-через 2-3 дня отслойки, через неделю поотпадали. И это еще и мастер с многолетним опытом. Позиционирует себя как топ.

На счет формы и длины, этому научится, вы сможете попросить, если заметите разницу. А вот именно качество материала и самой работы, и как долго он продержится, вот это важно.
автор Бавовнятий Пупс • 25 сентября в 11:37
Ответ дляЗавжди з рушником

Добре, подивлюсь звичайно як буде носитись
Слава Українi• 25 сентября в 13:22
Ответ дляСвета С Приветом
Простите, но эти когти очень выдают в вас провинциалку ( это мягко), а качество маникюра, норм, мастер не виновата в специфическом вкусе клиента
Бог простит))
Слава Українi• 25 сентября в 13:22
Ответ длячаревна
Надеюсь вы шутите и про цену и про красоту этого маникюра
Ваш ник вам очень в тему))
Слава Українi• 25 сентября в 13:26
Ответ дляНа пів ставки
Дуже гарно, майстер профі, кажу як викладач. Правильна форма, правильна архітектура. Не зважайте на коменти, люди не розуміють що саме треба оцінювати.
Спасибо)) да,студия отличная. Люблю их за то,что у всех мастеров одинаковая техника и единый стандарт.
А комментарии смешные,показывают уровень комментирующих что в материальном плане,что в ментальном:)
Слава Українi• 25 сентября в 13:27
Ответ дляОднозначно
Це жарт? Ужас форма
Покажите свои для примера совершенства,пожалуйста!