Маю сечі• 26 сентября 2025
У сина гіпоспадія
Дитині 10 місяців. В пологовому поставили діагноз гіпоспадія головки. 2 урологи вже сказали, що це найлегша форма і поки операцію не потрібно робити і спостерігати до статевого дозрівання. Чи стискався хто з таким? Дуже переживаю.
Радуга-дуга• 26 сентября 2025
Я підписана на нашого уролога, оперували дитину в нього в 2 рочки з іншою патологією, так гіпоспадію він часто оперує.
Можливо є різні стадії...
або його колега
Напишіть їм, можливо онлайн-консультація або на прийом.
Щоб розвінчати всі сумніви.
Вони з Охматдіта і дійсно найкращі.
Можливо є різні стадії...
або його колега
Щоб розвінчати всі сумніви.
Вони з Охматдіта і дійсно найкращі.