Дайте подуться• 27 сентября в 18:50
Куртка Зара, єврозима- збилася після прання
чи можна якось повернути їй нормальний стан?
Мовчу, але хочу• 27 сентября в 18:51
Хіба шо руками сидіти той синтепон роздирати всередині. І знову ж до першого прання.
Христя в тiстi• 27 сентября в 18:51
Пока влажная берете расческу и стороной з зубцами начинаете бить с изнанки
Да, я блондинка!• 27 сентября в 18:52
Я завжди тут пишу, що домашнє прання псує верхні речі, здавайте в хімчистку, мені тітоньки завжди ставлять фейспалми
Украиночка• 27 сентября в 18:53
Ответ дляДа, я блондинка!
Как раз в химчистке мне пуховик испортили((
Тра Ля Ля• 27 сентября в 18:53
Ответ дляДа, я блондинка!
Зара точно не вартує хімчистки
Да, я блондинка!• 27 сентября в 18:54
Ответ дляТра Ля Ля
Зара точно не вартує хімчистки
То може простіше купити нову куртку?)
Без QR коду• 27 сентября в 18:54
Ответ дляДа, я блондинка!
Джеокс пухові тільки в пралку і сушку, ніяких хімчисток. Перевірено
Тра Ля Ля• 27 сентября в 18:54
Ответ дляДа, я блондинка!
То може простіше купити нову куртку?)
Може просто зару не купувати)
Я не чарівниця вам• 27 сентября в 18:55
У меня тоже сбилась, но ей 3 сезона, шо делать - наверное подстилку собаке
Да, я блондинка!• 27 сентября в 18:55
Ответ дляТра Ля Ля
Може просто зару не купувати)
Може й так😅
Тра Ля Ля• 27 сентября в 18:57
Ответ дляБез QR коду
В мене теж ніколи проблем не було з пухом. Різних виробників, не зара
Добрая свекровь• 27 сентября в 18:58
Ответ дляТра Ля Ля
Може просто зару не купувати)
Так що купувати? Бо як зара то така сама якість всього масу🤷🏼♀️ Трохи краще трохи гірше. До речі в мене норм переться саме синтапон, пух ні
Без QR коду• 27 сентября в 18:58
Ответ дляТра Ля Ля
Подруга уникло приносила рятувати. Пухову
Ми її перевипрали, потім кинули в сушку- як нова
А так вона її просто випрала і та висохла комками
Доставучая• 27 сентября в 19:00
Ніяк, буде комками як каміння. Купую лише пуховики, вони легкі, теплі і не парять
Перу в пралці, сушу в сушці
Тра Ля Ля• 27 сентября в 19:02
Ответ дляБез QR коду
В мене теж унікло. Перу, сушу нічого їй не є
МЧСница• 27 сентября в 19:02
Ответ дляДа, я блондинка!
Мені в хімчистці спортили парку за 18 тис.((( Краще б сама попрала, думаю вийшло б краще.
Без QR коду• 27 сентября в 19:02
Ответ дляТра Ля Ля
В сушці? Бо в подруги немає сушки. Живе через дорогу) тому тепер сушу я )
Локшина на вухах• 27 сентября в 19:10
Ответ дляДа, я блондинка!
Я сдавала в разные химчистки, выбирала премиум и чтоб индивидуально стиралась, все разы мне портили!!! Я дома стираю намного лучше руками и щеточкой
Неробименінерви• 27 сентября в 19:10
Ответ дляМЧСница
Компенсували щось?
КохайтесьЧорнобровi• 27 сентября в 19:10
Саме тому я купую лише пух, ніяких синтетичних наповнювачів. Автор, якщо збився синтепух, то лише викинути.
Локшина на вухах• 27 сентября в 19:11
Ответ дляТра Ля Ля
Зара точно не вартує хімчистки
Я на синтепоне сдавала дутый пуховки, забрала тряпочку))) второй раз со забитым наполнителем выдали. так что химчистка может помочь только куртками с пухом и у которых отсутствует порошковая краска на фурнитуруе
Локшина на вухах• 27 сентября в 19:12
Ответ дляТра Ля Ля
Може просто зару не купувати)
У меня куртки по 400 евро. Химчистки портят любой сегмент. Это вообще не имеет значения где куплена и за сколько
КохайтесьЧорнобровi• 27 сентября в 19:12
Ответ дляЛокшина на вухах
Пух прекрасно переться і розпушується в домашніх умовах навіть без сушки.
Тра Ля Ля• 27 сентября в 19:12
Ответ дляЛокшина на вухах
Мені так кашемірове пальто за 1200 євро зіпсували.
Библиотекарь• 27 сентября в 19:13
Ответ дляДа, я блондинка!
Покупать дешевую вещь и отдавать ее в химчистку - ну, такое себе удовольствие.
Локшина на вухах• 27 сентября в 19:13
Ответ дляДобрая свекровь
Если синтепон стеганный (просторечный), то проблем нет. Если он кусками лежит, даже руками если стирать, наполнитель собьется
Викликаю на дебати• 27 сентября в 19:14
Ответ дляБез QR коду
А синтепонова в сушарці розпушується?
Библиотекарь• 27 сентября в 19:16
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Аналогично. После того, как у меня сбилась куртка Colmar (частично удалось размять тот синтепон, во время которого мне уже хотелось ее просто выбросить), я стала покупать исключительно верхнюю одежду на пуху. Правда, недавно Р. Лорен на сентипон по скидке купила.
КохайтесьЧорнобровi• 27 сентября в 19:17
Ответ дляВикликаю на дебати
А синтепонова в сушарці розпушується?
Ні