ПлюшкамиБалуюсь• 28 сентября в 19:24
найпротивніша погода в Україні в порівнянні
Навіть з північною Європою. Де, всі завжди ниють, що холодно, сиро і нема сонця. Особливо біженки ниють
Зараз показує так, зробила вибірку по містах
Вельшановна• 28 сентября в 19:26
Мне в Киеве почти идеальная погода (прошлый аномальный год жары не в счет).
Обычно здесь нет жары, как на Востоке и Юге и морозы сильные редко, а дожди и прохладу я люблю
Коли мовчу- приємна жінка• 28 сентября в 19:27
Я уже давно заметила что в Украине климат холоднее, дождливее и мрачнее чем в Скандинавии
Я поражаюсь, когда здесь пишут что им жарко! Тепло!
Кто эти люди?)
Борщик• 28 сентября в 19:28
В Скандинавії вища вологість, тому навіть при однаковій температурі повітря різні відчуття.
Вапщета• 28 сентября в 19:29
В Франкфурті цілий той тиждень були дощі і холодно, а в нас тільки почались. Через тиждень півтора і в нас буде сонячно
ПлюшкамиБалуюсь
• 28 сентября в 19:32
Ответ дляТундиринда
А в Шарм-эль-Шейхе сейчас +32
Эхехех
Південь я не беру до порівняння
ПлюшкамиБалуюсь
• 28 сентября в 19:33
Ответ дляБорщик
Там он хоч сонце є) навіть у фінів
Госпожа Белладонна• 28 сентября в 19:34
вам на западной грех жаловаться! когда у нас летом жарит по +45, у вас +25
Міні-бікіні• 28 сентября в 19:34
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ще
З вас порівнятель, як з ... пістолет. Ви порівнюйте загальну кількість сонячних днів в рік,і середню температуру по місяцях
ПоЗиТиВнАя• 28 сентября в 19:35
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Там он хоч сонце є) навіть у фінів
Господи, це ж лише погода, від національності вона аж ніяк не залежить. І потім, у вас дощ намальований, але в Києві його сьогодні не було-пару краплин і все. Да і відносно тепло, принаймі вдень
Протру пилюку• 28 сентября в 19:35
Стосовно всієї України не скажу, а в нас на Волині гірше як + 35 немає
ПлюшкамиБалуюсь
• 28 сентября в 19:35
Ответ дляМіні-бікіні
Влітку теж дивились. Якраз брала тур в червні. Тому слідкувала постійно
ПлюшкамиБалуюсь
• 28 сентября в 19:36
Ответ дляПротру пилюку
Жара важко переноситься ?
Протру пилюку• 28 сентября в 19:36
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Жара важко переноситься ?
Не те слово
Радість моя• 28 сентября в 19:36
А я люблю. Це ж лише кілька днів таке буде - насолоджуйтеся теплим одягом, утепленим взуттям, яскравими парасольками.
Головне налаштувати себе - адже навіть така погода може біти романтичною: прийти додому з під доща, перевдягнутися в сухе й м´яке або посидіти в гарячій ванні, пити карпатський чай з власноруч спеченою шарлоткою і слухати дощ зовні...
Краса.
КараПузовна• 28 сентября в 19:38
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Кто эти люди?)
На востоке Украины жарче и теплее
Админко• 28 сентября в 19:39
Переехала из Запорожья во Франковск и вздохнула спокойно. Нет такой изнуряющей жары летом.
Коли мовчу- приємна жінка• 28 сентября в 19:40
Ответ дляКараПузовна
На востоке Украины жарче и теплее
Где?))
В Харькове такая же погода как и в Киеве)
В Одессе совсем чуть теплее, но там море…и в холодное время года с моря в город дует холодный ветер.
КараПузовна• 28 сентября в 19:40
Ответ дляРадість моя
Краса.
Это когда сидишь на диване то в голове такой романтик
А когда, например, с работы мокрый ждёшь автобус
Такси нет
И лечиться потом
То как-то эту шарлотку хочется засунуть...
Такси нет
И лечиться потом
Міні-бікіні• 28 сентября в 19:40
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Влітку в Україні більше сонячних днів і тепліше. Загугліть цей рік по місяцях.
КараПузовна• 28 сентября в 19:41
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Где?))
Сравните со Львовом
Там вообще холодина польская
МастерЮля• 28 сентября в 19:41
В лондонах и летом на 3 градуса выше, зато у нас температура для комфортного купания в водоемах и морях, а у них зимнего Балтийского моря 😂
ПлюшкамиБалуюсь
• 28 сентября в 19:42
Ответ дляМіні-бікіні
Якраз приїхала з туру і носила куртку вдома
Там футболку. Була в Амстердамі-Відень. Їхала через Німеччину
Бідося• 28 сентября в 19:42
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Там он хоч сонце є) навіть у фінів
Вчера солнце в Киеве весь день было
Коли мовчу- приємна жінка• 28 сентября в 19:42
Ответ дляКараПузовна
Сравните со Львовом
Там вообще холодина польская
На западной Украине действительно ЕЩЁ больше хододный климат.
Из-за Карпат. И там всегда очень дождливо, сыро…летний дождь - регулярное явление