Я_не_аноним_100%• вчера в 23:48

Рашка притихла?

Не бьёт по Киеву, наверное копит, копит поздравление, суки
МедоваПаляниця• сегодня в 10:05

відео, яке пояснює, чого вони нас так ненавидять, і чому цей поїхавший дегенерат від України не відчепиться.

Відео наз
’Алфьоров про різницю між Руссю і Росією’ на Ліганет

Викачую яйцями• сегодня в 10:16
Ответ дляLizavel
Одна пуля все бы решила, сука бессмертный
Не решила бы, точно так же как и не решила бы если бы грохнули хриплого
Сірничок• сегодня в 10:18
Ответ дляНесу пургу
Он уже давно вошел
Як хто ?
Сірничок• сегодня в 10:20
Ответ дляНесу пургу
Удалено администрацией...
Який ?
Воювати вони не хочуть, ховаються, як і всі інші …
У вас якісь одні стереотипи в голові.
Я натуралка• сегодня в 10:25
Ответ дляСірничок
Який ?
У вас якісь одні стереотипи в голові.
Удалено администрацией...
ЗновЗдоров• сегодня в 10:30
Ответ дляАноним_1859
❗️путін планує захопити південь України, щоб створити сухопутний коридор, який з’єднає росію з Молдовою
Та планировать он может шо угодно, только сдохнет как безродная собака раньше
ЗновЗдоров• сегодня в 10:31
Ответ дляСирОжино пирОжино
Угу, если бы
Сегодня печальная лошадь Лавров заявил, что они никак не могут остановить войну на линии соприкосновения, потому что это будет предательство дедов
Ебанаты
Деды сгнили за будущее светлое, чтоб конь хотел сейчас вернуть темное прошлое
ЗновЗдоров• сегодня в 10:33
Ответ дляНесу пургу
А зачем ему Молдова?)
Там ни выхода к морю ( портов), ни полезных ископаемых, ни природных ресурсов…
Удалено администрацией...
Сірничок• сегодня в 10:47
Ответ дляЯ натуралка
Удалено администрацией...
Я в Дніпрі і в мене є знайомі, які також знали, хто це такі ще до війни ! І не підтримували регіоналів, Яника, є добровольці, які ще з 2014 воюють …
Як тут, так і там - є ті, хто проти рашки, а є какаяразніца !
Згадаєте тільки родину Гринкевичів - всі в вишиванках, говорять українською, але геть не за Україну.

Чемодан-Вокзал-Майами• сегодня в 11:24
Ответ дляРаздражевская
сьогодні буде
Удалено администрацией...
Аноним с кешбеком• сегодня в 12:07
Ответ дляРаздражевская
сьогодні буде
Удалено администрацией...
Аноним с кешбеком• сегодня в 12:08
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Завтра ударит в 11-12 по Киеву, водоканал
Удалено администрацией...
Аноним с кешбеком• сегодня в 12:08
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Удалено администрацией...
Ну шо не так?• сегодня в 12:32
Ответ дляАноним с кешбеком
Удалено администрацией...
❗️3 борти Ту-22м3 з ае. «Оленья» в повітрі!
Виліт ймовірно — бойовий!

⏺Прибуття бортів до потенційних пускових рубежів в повітряний простір Рязанської області очікується після 12:30.
Люблю ВалЄру• сегодня в 12:53
Очередной пуп земли, если в ваш город не прилетело, то раша притихла, то что в других городах люди гибнут каждый день, то ничего.
Аноним с кешбеком• сегодня в 13:36
Ответ дляНу шо не так?
Виліт ймовірно — бойовий!

Удалено администрацией...
Аноним с кешбеком• сегодня в 13:38
Ответ дляРаздражевская
сьогодні буде
Удалено администрацией...
Аноним с кешбеком• сегодня в 13:40
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ну що? Як там водоканали, цілі? А головка у тебе ціла? А ручки? Будеш ще брехню строчити?
Ти ж тільки брехати і скаржитися можеш.
Аноним с кешбеком• сегодня в 13:41
Ответ дляЯнка-угомонись
Не угадали)
Як завжди

Ну шо не так?• сегодня в 13:49
Ответ дляАноним с кешбеком
Удалено администрацией...
Аноним с кешбеком• сегодня в 13:51
Ответ дляНу шо не так?
Удалено администрацией...
Ну шо не так?• сегодня в 13:53
Ответ дляАноним с кешбеком
Удалено администрацией...
Меня много• сегодня в 14:07
Ответ дляНесу пургу
А зачем ему Молдова?)
Можно подумать он в Украину полез за выходом к морю и ископаемыми
Аноним с кешбеком• сегодня в 15:03
Ответ дляЯнка-угомонись
10 ночей спокойно в Киеве 🥰
Навіщо ви пишете брехню?

У серпні 2026 року масовані російські обстріли та удари балістичними ракетами по Києву та столичному регіону припали на 1, 5, 8 та 11 серпня
Янка-угомонись• сегодня в 15:04
Ответ дляАноним с кешбеком
Навіщо ви пишете брехню?

По области
Сіточка• сегодня в 15:21
У нас постоянные прилеты(
Аноним с кешбеком• сегодня в 16:08
Ответ дляЯнка-угомонись
По области
Що по області?

Хронологія основних атак та влучань у серпні 2026:
1 серпня: Масований балістичний удар. Зафіксовано влучання в Дарницькому (нежитлова забудова, руйнування), Солом´янському (пожежі в будинках і на парковках) та Шевченківському районах. Загинуло 9 осіб, понад 20 постраждали. Також повідомлялося про пошкодження підприємства «Буревісник».
5 серпня: Нічна серія вибухів та балістична атака, в Оболонському районі зафіксовано влучання в нежитлову забудову
8 серпня: Ракетний удар по правобережжю столиці. Загинула одна людина, щонайменше четверо поранено
11 серпня: Балістична атака на Шевченківський район. Є влучання на територію дитячої лікарні (пошкоджено будівлю та газову трубу) і складські приміщення, поранено 1 людину; медики та діти перебували в укритті.
12 та 14 серпня: Повітряні атаки ударними та реактивними безпілотниками (типів Shahed, «Гербера» тощо), сили ППО знищували цілі на підльоті до міста та в області

Тож навіщо ви написали брехню?
Несу пургу• 2 часа назад
Ответ дляМеня много
А зачем еще?)
Он сам говорил, что ему нужен только юго-восток