Одна_на_всей_планете• 01 октября в 21:20
Додаток щось типу - аскеза від покупок / що допомогло Вам утримуватися
Добрий вечір!
Я розумію - немає коштів, немає покупок - я знаю як це, таке у мене було, але зараз мова не про цей випадок
Хочу взяти аскезу від купівлі одягу або обмежити себе до витрат, припустимо, 2 тис грн / місяць.
Чи брали таку собі? Що Вам допомогло утриматися від "воно таке прекрасне, мені це конче потрібно" / "яка шикарна якість / ціна / колір - треба брать"
Удальонка• 01 октября в 21:21
Вы правильно упомянули: нет денег -нет покупок. Вот и работайте в этом направлении.
тяжкаялюдина• 01 октября в 21:22
За все літо жодної речі з одягу.
Зате на морі два рази Чорногорія і Іспанія
Закарпаття 4 рази і Карпати 2 рази
Нормально
Закарпаття 4 рази і Карпати 2 рази
Нормально
Дашенька из Киева• 01 октября в 21:22
так а в чому проблема купівлі якщо не в грошах? в тому що не викидуєте старе? тоді розхламлення треба, а не аскеза від нового
Дашенька из Киева• 01 октября в 21:24
Ответ длятяжкаялюдина
За все літо жодної речі з одягу.
Закарпаття 4 рази і Карпати 2 рази
Нормально
Закарпаття 4 рази і Карпати 2 рази
Нормально
Ну це кому як... далеко не всім по кайфу подорожі (от мені умовна нова чашечка значно приємніша за те щоб кудись їхати)
тяжкаялюдина• 01 октября в 21:26
Ответ дляДашенька из Киева
Нова чашечка в подорожі якраз присутня і не тільки чашечка.
Тема ж про одяг.
Одна_на_всей_планете
• 01 октября в 21:29
Ответ дляБагиня
А додаток тут при чому?
Я кинула палити - через те, що потрібно приймати певні ліки, але в цілому - давно пора по показникам
Іноді дуже хочеться сігарєтку (я купила звичайні, не айкос / електронну), і є у кого попросити і піти викурити ту саму з кавою.
Коли кинула - поставила додаток і декілька разів мене стримував від порушення саме додаток, який рахує дні
Отака історія
Одна_на_всей_планете
• 01 октября в 21:29
Ответ дляУдальонка
Одна_на_всей_планете
• 01 октября в 21:30
Ответ длятяжкаялюдина
За все літо жодної речі з одягу.
Закарпаття 4 рази і Карпати 2 рази
Нормально
Закарпаття 4 рази і Карпати 2 рази
Нормально
Молодець!
Дякую, що поділилися досвідом по темі питання)
тяжкаялюдина• 01 октября в 21:31
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Молодець!
Завжди рада!
Одна_на_всей_планете
• 01 октября в 21:31
Ответ дляChimbita
вы не совсем понимаете, что значит аскеза.
Вам видніше 🙏
Свисток ля-минор• 01 октября в 21:31
Мені допомагає просто відкласти покупку на 3-5 днів. Якщо за цей час я передумаю чи навіть не згадаю про цю річ, значить вона мені не так і потрібна.
Кинг-Конгша• 01 октября в 21:34
Год уже не покупаю ни одежду ни обувь (разве что носки или нижнее белье по мелочи) - что вы там скупляете постоянно , что вам прям конче надо? Или вы одноразовое всё покупаете ?
Міряю від одиниці• 01 октября в 21:41
Ответ дляОдна_на_всей_планете
загнала на карточу 18 т грн, остальное в валюте, покупки сразу превратились в трусы носки
за год 720 т грн в плюс
ничевока• 01 октября в 21:44
Я считаю незачем себя ограничивать, хочется и нравится что-то, да и слава Богу
Блакитна устриця• 01 октября в 21:46
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Отака історія
Какое приложение поставили, моя большая проблема это курение
Печенюшка• 01 октября в 21:54
Купила квартиру и сделала ремонт.
Теперь даже кушать не всегда хочется
Одна_на_всей_планете
• 01 октября в 21:58
Ответ дляМіряю від одиниці
за год 720 т грн в плюс
Непогана стратегія
Єдине питання - 18 тис грн?
Як ви розподіляєте їх? Чи радуєте себе?
Я знаю куди я витрачаю кожну гривню - веду облік (’ха-ха-ха’ (для деяких) - додаток, з 2014 року)
Якщо не брати одяг - продукти / квартира / краса - здоров´я / транспорт / донати (ОБОВ´ЯЗКОВО!!!) - витрачаю 50 тис на місяць.
Я майже не п´ю каву поза домом, не відвідую ресторасти, 0-3 рази на місяць відвідую театр / виставки (в загальному це невелика частина витрат)
Як вкластися в 18, якщо це все, що є - знаю як, якщо через жорстке обмеження - то не можу зрозуміти, де радість(
Єдине питання - 18 тис грн?
Як ви розподіляєте їх? Чи радуєте себе?
Одна_на_всей_планете
• 01 октября в 22:01
Ответ дляБлакитна устриця
Курінню стоп
Прикольний - і комунікує, і рахує зекономлені кошти, і не викуплені цигарки) (можливо, всі такі додатки так працюють)
Це моя третя спроба
Попередні - зливалися через пів року через ’це ж одна сигарета, багато хто так, нестрашно’
Тож... Мені потрібно точно триматися без тієї однієї
Це моя третя спроба
Одна_на_всей_планете
• 01 октября в 22:02
Ответ дляПеченюшка
Купила квартиру и сделала ремонт.
Теперь даже кушать не всегда хочется
Круте надбання
Щиро вітаю
Апетит / можливості трохи згодом повернуться 🫂
Щиро вітаю
Міряю від одиниці• 01 октября в 22:06
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Непогана стратегія
Єдине питання - 18 тис грн?
Як ви розподіляєте їх? Чи радуєте себе?
Єдине питання - 18 тис грн?
Як ви розподіляєте їх? Чи радуєте себе?
Полная гардеробная . да мне вещи часто прилетают от сестры, после разбора с ней,, поняла лавочку прикрывать нужно покупок иначе работаю на хлам.
18 000 грн , коммунальные ,химия ,еда (простая и полезная)
бензин , страховки -с работы
развлечение -приятель ) рестики , отпуск ,глупости), но у меня мечта была на 600 000,00 -я ее исполнила ( 5 месяцев учеба +практика в Италии )
Мотивация хорошая была , и цены на мои услуги возросли в 3 раза
(гастрономия)
бензин , страховки -с работы
(гастрономия)
Міряю від одиниці• 01 октября в 22:07
Мне кажется мечта должна быть хорошая , а не просто так .Мне 32
Дякую_аж_підскакую• 01 октября в 22:25
О, люблю цю тему:) Мій спосіб - піти і купити все-все-все, але - майже купити, покласти в кошик, зайти в оформлення... і вийти тихенько.
Вау-ефект від покупок є, настрій ок:)
Интимная• 01 октября в 22:55
Найдите цель, которая будет стоить не 2, а 20 тыс, или 50 или 100) и когда появляется желание что-либо купить, думайте о том, что каждая тысяча приближает вас к этой цели.
Я так дочку мотивировала. Она собирала деньги на планшет. Конечно ей хотелось потратить на какую-то херню в авроре и т.д. но я ее спрашивала, действительно ли ты хочешь это? или лучше эти 200 грн кинуть в копилку на планшет? Ну, в итоге, 11 тыс на планшет были собраны)
Автор у мене наразі така фішка, що придумала собі: щоб купити щось нове, треба продати старе і з тих коштів купити нове. Значить почала я продавати речі, які не носила, за реальні гроші, то ж треба їх гарно пофоткати і т.д. . Короче продала вже на 10 тис грн, прям в приваті зробила окремий конверт, туди скидую гроші від продажу. І знаєте що? Вже і купувати поки нічого не хочу 🤭 прям азарт якийсь зʼявився. Трохи позбавилась взуття, якого багато. В общем поки збираю 🫰👌