Зайченя• 13 мая в 06:28

Прямо зараз я лежу і чую як сусідка на балконі пиз…ть на весь район

телефон на гучномовці, я навіть чую що їй говорить співрозмовник, в мене закриті вікна і тому я не чую як вона викурила вже 5 сигарету.
З нею я розмовляла нормально разів 30щоразу вона вибачається і каже що більше не буде і щоразу за годину це повторюється знову.
Єдиний вихід який я баву ввалити рамштайн еа всю катушку, тоді вона звалить з балкону, але я розбуджу половину ЖК.
Пиздить вона нон стоп зранку до ночі. Що робити?
So_so• 13 мая в 06:33
Я встала час назад, соседи сверху орали друг на друга и кидали что-то тяжёлое. Проснулась резко, в стрессе, не сразу поняла что за крики.
Могу Вам только посочувствовать, люди такие свиньи. Сейчас ещё начнётся период открытых окон(

осень харашо• 13 мая в 06:44
Це капець... співчуваю вам
Гостра на язик• 13 мая в 06:46
Беруши и белый шум на телефоне. Я только так спасаюсь
ПотеряласЯ Я...• 13 мая в 06:53
Я як людина, яка дуже довго засинає, співчуваю вам. Це жах. Особливо, розмови чи бубоніння, також, коли телевізор працює монотонно. Воно так бісить. У мене під вікном два величезні генератори, вони, як трактори всю зиму гуділи, але хоч монотонно.
Йдіть до неї ще раз поговорити, можливо, колись дійде
Налитое яблочко• 13 мая в 06:58
Можете купить частный дом и переехать.
Я понимаю, что Вам не удобно, но жизнь в многоквартирных домах такая, ничего не поделать
пАлАвинкА• 13 мая в 07:02
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ви прямо мій близнюк)
Теж не переношу бубоніння телевізора і розмови,але весь інший шум мене не напрягає,хоч перфоратором вночі хай сверлять,мені ок.
жінка незаміжня• 13 мая в 07:09
Выйти на балкон и включить что-то, чтоб она свои мысли не слышала.

Жена миллионера• 13 мая в 07:09
Саівчуваю
Я вже дійшла до того, що і м метро готова прибити людину, яка рощмовояє на гучномовці.
І це я дуже спркіцна людина.
А от якби так заважали спати....
Коплю на груди• 13 мая в 07:09
Автор, искренне вам сочувствую. Читаю периодически ваши темы.

Мои соседи любят в 8 или 9 вечера гриллить в 10 уже всё тихо. Но я ложусь спать в 8 и они мне всегда мешают (((
жінка незаміжня• 13 мая в 07:10
Ответ дляНалитое яблочко
Можете купить частный дом и переехать.
Хороший совет, только здесь, собаки ,куры, соседи со своей дебильной музыкой, дрифтеры на мопеде.
автор Зайченя • 13 мая в 07:11
Ответ дляSo_so
Це кожного дня відбувається
автор Зайченя • 13 мая в 07:11
Ответ дляНалитое яблочко
Можете купить частный дом и переехать.
В мене є дом
Запасная спина• 13 мая в 07:13
Вийти на балкон і прийняти участь в бесіді.
’А він що??, ’В вона що’, поради давати.
Думаю відверне
So_so• 13 мая в 07:13
Ответ дляЗайченя
Це кожного дня відбувається
Может поговорите с ней коллективно, чтобы не только Вы, но и другие соседи?
Читаешь про такие ситуации и понимаешь почему некоторые люди занимаются вредительством( разговоры просто не доходят
Жена миллионера• 13 мая в 07:14
Ответ дляКоплю на груди

Цікаво, а о котрій Ви прокидаєтесь?
автор Зайченя • 13 мая в 07:17
Ответ дляжінка незаміжня
Палії трави, косарі і тд
жінка незаміжня• 13 мая в 07:22
Ответ дляЗайченя
Це кожного дня відбувається
У вас есть ее номер телефона?
автор Зайченя • 13 мая в 07:22
Ответ дляжінка незаміжня
У вас есть ее номер телефона?
Немає
Нашли в капусте• 13 мая в 07:32
У мене так чоловік триндить по роботі. Я сто разів казала не виходь на балкон, тебе чує весь двір. До одного місця.

автор Зайченя • 13 мая в 07:38
Ответ дляНашли в капусте
То ужас, вона теж про роботу говорить, місяцями одне і теж. Це з 6 ранку
ПотеряласЯ Я...• 13 мая в 07:49
Ответ дляЖена миллионера
Саівчуваю
І це я дуже спркіцна людина.
А от якби так заважали спати....
Я колись так в черзі в лікарню сиділа і поряд сидів мужчина. Так в нього кожну секунду пілікав вайбер. От протягом 10-15 хвилин суцільна черга із повідомленнями, телефон весь час в руці, невже самому приємно? І це було так гучно, наче через гучномовець. Хотілось його прибити, чесно.
Анютины ласки• 13 мая в 07:53
ваші склопакети, якщо ви чуєте її і її співрозмовника
автор Зайченя • 13 мая в 07:54
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так це один раз, а тут щодня
До неї на вихідних пр їздить донька з манюсінькою дитиною і залишається на ніч з суботи на неділю, в неділю зранку та дитина плаче постійно, от мене це взагалі не дратує, не злить, не заважає, чесно, я яеось з абсолютним розумінням і прийняттям, але от цей пиздьош, це жах.
автор Зайченя • 13 мая в 07:55
Ответ дляАнютины ласки
Яка цінна інформація.
Анютины ласки• 13 мая в 07:57
Ответ дляЗайченя
Так це один раз, а тут щодня
Яка цінна інформація
автор Зайченя • 13 мая в 07:59
Ответ дляАнютины ласки
Яка цінна інформація
Вона не для вас
Анютины ласки• 13 мая в 08:02
Ответ дляЗайченя
Вона не для вас
тоді закривайте Порадницю і пишіть в чат свого ЖК
фрау Гітта• 13 мая в 08:06
У нас сверху придурки с 7 утра на каблуках ходят, снизу дети скачут как кони с диванов или кроватей на пол. Такое впечатление, что большинство людей неадекватные
празники не помню• 13 мая в 08:06
Таке життя в багатоквартирних будинках, тихо тут не буває ніколи, або звикайте, або переїздіть в будинок за місто, але і там буде шумно... собаки, півні, сусіди... Треба кудись у ліс чи на безлюдний острів)
фрау Гітта• 13 мая в 08:06
А и ещё перфоратором могут и в 11 вечера строители долбить