Треба ось так• 02 октября в 11:28

Що можна зробити з консервованої кукурудзи, окрім салату?

Мальдивирую• 02 октября в 11:29
Так їсти
Скляна миша• 02 октября в 11:29
їсти ложкою)
Майская киска• 02 октября в 11:30
Я люблю в омлет додавати.
Маруська Му• 02 октября в 11:34
В рис додати, в гарнір. З сиром в духовці, щоб розтанув, в рагу, купа страв в яких вона буде доречна.
Единорог помог• 02 октября в 11:39
В рис или пиццу муж добавляет, сын с сыром делает
Мира всем• 02 октября в 11:44
Сварить овощной супчик
Агент Пинкертона• 02 октября в 11:46
Положить на пергамент кружочками, посыпать сыром и в духовку
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 октября в 11:50
Я в пиццу ложу
Khmelnichanka• 02 октября в 11:55
Я всюди долаю. . До гарнірів типу макарон, рису, гречки. До піци. До омлету. В лаваш. І просто їм ложкою :)
Бойова• 02 октября в 12:10
чоловіку на рибалку можна дати як наживку
Помогалочка• 02 октября в 12:15
Бачила, що в хот дог з розплавленим сиром кладуть
Усатая полосатая• 02 октября в 12:24
Я і в різані котлети курячі додаю
Чупокабра• 02 октября в 12:32
Банка кукурузы, слить жидкость+1 яйцо+2 стол ложки муки . Тщательно перемешать . Жарить на ростительном масле .Выкладывать ложкой и разровнять.Жарить до золотистой корочки . Оладушки супер!
Масяня Я• 02 октября в 12:57
Куди душа забажає. Якщо ви любите кукурудзу, то ніхто не заборонить додати в будь яке блюдо. В рагу, різотто (короче, звичайну кашу з рису чи гречки, чи іншої крупи з додаванням всього, що є: м´ясо, овочі тощо. Чим більше продуктів, які ви любите, тим краще. Типу плов, но не плов), оладки, запіканки, всілякі пироги (типу картопляний чи ’пастушій’), до страв до макаронних виробів (по народному м´ясо з підливою, по модному ’м´ясо тушковане з соусом....), омлети, котлети/тефтелі тощо
Масяня Я• 02 октября в 12:59
Ответ дляЧупокабра
А якщо ще туди добавити натертий твердий сир , зелені, зеленої цибулі
Ну і сіль зі спеціями, звісно ж.
Чупокабра• 02 октября в 13:18
Ответ дляМасяня Я
Ну і сіль зі спеціями, звісно ж.
Надо попробрвать зел лук. Дякую! Сыр почемуто прилипает ( специи дитё не любит .
Масяня Я• 02 октября в 13:19
Ответ дляЧупокабра
А, в мене просто антіпригарна, тому таких проблем немає.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&o... щось схоже на це за рецептом. Я теж з приправ додаю лише чорний перець, ні разу з такою кількістю паприки та куркуми не робила. Є безліч варіантів і без сиру.

В мене правда без рецепту. Чого скільки було, того і вкинула
Борець за гаманець• 02 октября в 15:25
Так і свіжа щє є)