барабанщица• 03 октября в 08:35
Як називається оплата дотиком телефону до телефону
Допоможіть
Не можу розібратися
Що мені потрібно
1. Є клієнт який готівкою даватиме кошти - я маю йому видати чек, електронний
2. Є клієнт який хоче оплатити гроші- я можу підключити ту програму що пікає по телефону?
Якщо матиму таку програму- мені не треба касовий апарат?
Не можу розібратися
Що мені потрібно
Голодаю• 03 октября в 08:45
Nfc це називається, але якщо у покупця все одно гроші електронні, то йому нічого не заважає оплатити за IBAN.
барабанщица
• 03 октября в 08:46
Ответ дляГолодаю
Але податкова сказала що я маю на місці мати якийсь ще метод якщо мені готівку дадуть
І пропонувати можливість пікатт телефоном по телефону
Додекаэдр• 03 октября в 08:50
Вас в гугле забанили? Со вчерашнего дня уже столько ваших тем.
Такие вещи лучше читать в инете на профильным сайтах, а не в чате gpt.
Голодаю• 03 октября в 08:53
Ответ длябарабанщица
Ні, вам не те сказали, ви мали слухати уважніше. Якщо вам дають готівку, нафіга вам апарат для оплат телефоном? Підійдіть в вашу податкову, хай вам пояснять ще раз.
барабанщица
• 03 октября в 08:57
Ответ дляГолодаю
Так мабуть на телефоні можна робити і електронний чек, що взяв готівку
Додекаэдр• 03 октября в 08:59
Ответ дляГолодаю
она наверное про электронную кассу на телефоне продавца, есть такие даже бесплатные программы
Лунтик-паунтик• 03 октября в 10:23
Вам сказали що незалежно від форми оплати ви зобовязані видавати/пробивати ВСІМ чек
А способи прийому безготівки це вже суто для зручності клієнтів
барабанщица
• 03 октября в 11:10
Ответ дляЛунтик-паунтик
Добре
Як мені пробивати чек за готівку? В чекбоксі я можу це зробити?
Лунтик-паунтик• 03 октября в 11:13
Ответ длябарабанщица
Добре
Генеруєте електроний чек як невпевнені в клієнті, або дуже ви порядні
Ну як чекбокс має таку функцію то там і генеруйте