Кицюююня• 04 октября в 20:35
С каким доходом вы полностью одевайтесь в секонде?
Доставучая• 04 октября в 20:37
Не было никогда одежды из секонда
Даже при минимальном доходе покупала недорогую новую одежду на рынке
ХтоЯкщоНеЯ• 04 октября в 20:37
Я не одягаюся повністю, іноді полюю на щось цікаве та незвичне. У мене приятелька їздить на Мерседесі новому, літає весь час відпочивати, одягається повністю, багато купує батькам. Вважає, що переплачувати за умовно нове - дурість.
Админко• 04 октября в 20:38
Є речі з секонду, але зараз немає часу на секонд. Краще речі комбінувати, не уявляю як там повністю одягнутися
Love_Love_Love_• 04 октября в 20:38
Моя подруга має дохід більше 5$к повністю одягається в секонді при чому шикарно.
Подтяжка• 04 октября в 20:39
Там не вийде повністю вдіватися з будь-яким доходом.
Як мінімум білизну, шкарпетки, колготки, частину взуття там не купити.
Цвіпканя• 04 октября в 20:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Тоже знаю таких людей
Цвіпканя• 04 октября в 20:40
Ответ дляПодтяжка
Трусы, лифы носки - всегда новое. Остальное в секонде спокойно.
Love_Love_Love_• 04 октября в 20:43
Ответ дляЦвіпканя
Тоже знаю таких людей
Взагалі не розумію в чому проблема одягатися в секонді, особливо в Україні тк як в нас вони шикарні, чого не скажеш про Європу і США.
Я просто взагалі не вмію там нічого знаходити, не маю терпіння
Якось так і живу• 04 октября в 20:43
Ответ дляLove_Love_Love_
Шикарні? Ви коли останнього разу були в Україні далі Львова?
Обстановщица• 04 октября в 20:43
25-30 тис. Я живу в маленькому місті, турецькі-китайські поліестери з ринку не носитиму. Працюю з дому, тому секонду мені цілком вистачає. Часто купую на люксі та в дні завозу, маю багато і взуття хорошого, і одягу. Кроси solomon, кеди vans, оригінальні угги, пуховик, льону, шовку і кашеміру багато
Love_Love_Love_• 04 октября в 20:44
Ответ дляЯкось так і живу
19 вересня 2025 року.
Якось так і живу• 04 октября в 20:44
Ответ дляLove_Love_Love_
19 вересня 2025 року.
В якому місті? У нас дуже поганий секонд, дуже.
Love_Love_Love_• 04 октября в 20:45
Ответ дляЯкось так і живу
А ви бачили секонди Європи і США?
Якось так і живу• 04 октября в 20:45
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви бачили секонди Європи і США?
А Ви бачили секонди Харківської області? Воно поки до нас доїздить вже триста раз перебране, самі ганчірки.
Love_Love_Love_• 04 октября в 20:45
Ответ дляЯкось так і живу
Ні, не бачила.
Пригощаю кашею• 04 октября в 20:46
Ответ дляLove_Love_Love_
Там і нема особо нічого,таке все.Колись діти були малі,бідніше жила,то там копошилася,але в більшості напівхлам.Зараз купую 1 річ свою,розмір,нормальну і нема проблем.Хай мало,але нормальне.
Доставучая• 04 октября в 20:47
Ответ дляTeonaa
В секонді можно шикарно вдягтися.
Інстанрам - чула. А от базар…..я думаю не варто
У меня хорошая одежда)
Минимальный доход был лет 25 назад, тогда были рынки
Цвіпканя• 04 октября в 20:47
Ответ дляLove_Love_Love_
Там вещи очень шикарные и в новом состоянии. Если уметь искать конечно.
Love_Love_Love_• 04 октября в 20:47
Ответ дляПригощаю кашею
Ну в інших якось виходить 🤷🏼♀️, в мене ні.
От була вдома накупила на перебраному ринку секонду шикарні кашемірові кофти і тд. Тут такі від 250$
Відповів всім• 04 октября в 20:48
Даже с минимальным доходом покупала новое по распродаже в касте, розетке и т п.Да не бренды и не новые коллекции, но можно выбрать хорошую ткань и базовую модель. Не переношу запах секонда.
Дюйм оф о4ка• 04 октября в 20:48
Ответ дляЯкось так і живу
У Харкові норм