Кицюююня• 04 октября 2025
С каким доходом вы полностью одевайтесь в секонде?
Пригощаю кашею• 04 октября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну в інших якось виходить 🤷🏼♀️, в мене ні.
От була вдома накупила на перебраному ринку секонду шикарні кашемірові кофти і тд. Тут такі від 250$
Кашемірових кофт не бачила ніколи.В унікло 2 купила,2-й рік буду носити.
Яйцеголовая• 04 октября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я не одягаюся повністю, іноді полюю на щось цікаве та незвичне. У мене приятелька їздить на Мерседесі новому, літає весь час відпочивати, одягається повністю, багато купує батькам. Вважає, що переплачувати за умовно нове - дурість.
То есть мерседес не переплёта?
Рву и мечу• 04 октября 2025
Я вас очень удивлю, возможно. На днях попался пост продукт оунера монобанка владелец, но хорошая руководящая, должность), эффектная молодая девушка. Где она делится где и какие вещи берет.. Да бу, да олх и шафа. В силу обстоятельств не бегает по сешкам лично, но не брезгует. Хотя доход, уверена, выше среднего по Киеву)
Українська зірочка• 04 октября 2025
Ни с каким доходом в секонде не одевалась и дай Бог не буду
ЛеньГуглить_правда• 04 октября 2025
У меня доход выше среднего, у мужа высокий, в меня 50% вещи из секонда в основном новые. В секонде не смотрю только нижнее белье, верхнюю одежду и обувь
Подтяжка• 04 октября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Трусы, лифы носки - всегда новое. Остальное в секонде спокойно.
Труси і ліфи можуть бути новими в упаковці або з біркою.
Але ж свого розміру можна роками чекати.
У мене є пару бюстиків з секонду, це скоріше приємна випадковість.
Взуття теж останнім часом або надто дороге там, або не мій розмір.
Я не готова за ті ж кросівки Саломон платити 2500 у секонді, якщо з сайту їх новими можна купити за 4600.
Цвіпканя• 04 октября 2025
Ответ дляПодтяжка
Ну да, секонды сейчас конечно очень подняли цену на обувь. Проще новую купить.
Подтяжка• 04 октября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Іноді буває нормальна ціна, я влітку за 150 грн купила босоніжки. Мені вони на пару разів взути, бо на підборах дуже рідко ношу.
Але це скоріше виключення. Якби спеціально шукала, не знайшла б.
Зате джинси, футболки, літні сукні і брюки без проблем можна знайти там у достатній кількості.
Цвіпканя• 04 октября 2025
Ответ дляПодтяжка
Я знаю)
Если специально ищешь, то ничего не найдешь. А случайно очень много всего интересного можно найти.
Love_Love_Love_• 04 октября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Я теж не бачила, купила в перекупів. , колись була підписана на молодого хлопця в інсті який таким яином досить хороші гроші заробляв, навіть дуже хороші
Подтяжка• 04 октября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Я знаю)
Спеціально я якось зайшла і синові для табору купила 12 футболок на 500 грн.
Всі однотонні, одного розміру і виробника.
Хоча так рідко буває, факт.
З сайту у період розпродажів вони були б не сильно дорожче, але я звідки знала, що він у табір поїде?
Хоча так рідко буває, факт.
Цвіпканя• 04 октября 2025
Ответ дляПодтяжка
Хоча так рідко буває, факт.
Удачная покупка, согласна.
Valentina shop2020• 04 октября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Моя подруга має дохід більше 5$к повністю одягається в секонді при чому шикарно.
Сто там шикарного в том вонючем секонд,хоть не рассказывайте сказки
Люблю порядок• 04 октября 2025
8-10 тис на двоих, але я з хати майже не виходжу, тож купляю найчастіше в останній день перед новим завозом
Млинці зі смайликом• 04 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Один Луи Витон.Если поднять темы с фото о секонде, то сплошное тряпье. И люди не видят разницы между заношенным и новым. Всё, что не сыпется-это новое