фрау Гітта• 05 октября в 21:24
Порадьте цікаву книгу в дорогу
Жанр неважливий, але щоб було цікаво читати.
Останню прочитала по рекомендаціі звідси, автобіографія патологоанатома Річара Шеперда , Неприродні випадки.
Буду вдячна за поради
Бабка-ежика• 05 октября в 21:30
Мені з останньго дуже сподобались фантастика Іларіона Павлюка ’танець недоумка’, роман Володимира Лиса ’Століття Якова’.
Та прям багіня• 05 октября в 21:41
Книга ’Проблема трьох тіл’. Ну і далі з цеї трилогії. Сучасна наукова фантастика. Просто вау