ТебеОноНадось• 11 октября в 20:10

Як вивести запах затхлості?

Справа в тому, що ми працюємо в іншому місті, далеко, я приІзжаю до дому раз на місяць. У нашу відсутність квартира під охороною, тобто повністю герметично закриті вікна. І от не знаю чи можна цей запах затхлості прибрати. Як живу тут тиждень, то запах зникає, як ставлю мишку повітря, то досить добре витяг зайве..але, лиш поїду на роботу, то знову є запах. Перед від´їздом вимиваю підлогу з хлоркою. Вже стіни обробляла від плісняви ( плісняви немає), а запах старого є.... Може хто має досвід, щось можна зробити, чи є дієвість засоби...воюю з цим явищем марно. Речі запаху не мають.в шафах запаху немає, а от повітря затхле. Залишити квартиру без охорони я не можу
Міряю від одиниці• 11 октября в 20:15
Стіни відсиріли, чи що?
А я женатая• 11 октября в 20:15
купить озонатор ионизатор, отца забрала к себе и проведываю его квартиру - покупа озонатора решила все проблемы.
Головний кошак• 11 октября в 20:32
Ставят вентиляторы. Стоят около 300 дол.
Elena-eedc• 11 октября в 20:34
У сотрудницы иногда пахли вещи в общем шкафу на работе, она аж плакала от досады. Стали анализировать - первый этаж панельного дома, внизу сырой подвал. Заклеили стену шкафа (это был шкаф-купе во весть коридор) - не помогло. Затем прочитали про осушитель воздуха и всё стало нормально. Я даже напросилась на посмотреть - коробка размером с микроволновку, у неё собирает еженедельно около 5 литров воды.
Туфли в чешуе• 11 октября в 20:39
пахнет что-то от сырости. Нужно искать источник сырости.
Вам поможет озонирование помещения (только нужно вызывать парней с промышленным озонатором) - это уберет запах, и потом использовать осушитель воздуха
автор ТебеОноНадось • 11 октября в 20:39
Ответ дляМіряю від одиниці
Стіни відсиріли, чи що?
Це ще літом сталося.
автор ТебеОноНадось • 11 октября в 20:42
Ответ дляА я женатая
Все ясно. В мене мийка повітря справляється, але це лише, коли я приїду. Без догляду я не залишу пристрій ввімкненим.
Свисток ля-минор• 11 октября в 20:43
Осушитель воздуха хороший совет.
Уезжая, открывайте двери платяных шкафов.
У вас в квартире только окна и нет балконов? Сигнализация идет по внешнему контуру, балконные двери можно оставлять на проветривание.
Диверсификация• 11 октября в 20:53
Поставте клапани приточного повітря на вікна/балконні двері, бо у вас все на глухо закрито.
Вент канал в квартирі в кухні, ванні є?
Диверсификация• 11 октября в 20:58
Такі штукі купіть.

Або в Епентрі продаються такі, що свердляться у пластик.
автор ТебеОноНадось • 11 октября в 21:12
Ответ дляСвисток ля-минор
Осушитель воздуха хороший совет.
Немає балконів, вологості немає, квартира суха як банани лист. Запах затхлості, не грибка. Балкона немає, залишати на провітрювання не вийде, тоді не ставиться сигналізація на охорону
Ответ дляДиверсификация
Такі штукі купіть.
https://youtu.be/kFEir3rYCSQ?si=LCkcq2WxxQLcBGZJ

Квартира не стане на сигналізацію...
Диверсификация• 11 октября в 21:13
Ответ дляТебеОноНадось
Квартира не стане на сигналізацію...
А якщо ті, що з Епіцентру?
Вікно буде наглухо закрите
автор ТебеОноНадось • 11 октября в 21:15
Ответ дляДиверсификация
Такі штукі купіть.

Спитаю в охоронної фірми
автор ТебеОноНадось • 11 октября в 21:16
Ответ дляДиверсификация
А якщо ті, що з Епіцентру?
Вікно буде наглухо закрите
Я поцікавився, бо геркон спрацьовує на віконний замок. Вентиляційні канали я тримаю відкритими, але їх мало для площі квартири
Диверсификация• 11 октября в 21:17
Ответ дляТебеОноНадось
Я за Вент канал запитала, бо цей клапан не дасть толку без Вент каналу.
Сорока-ворона• 11 октября в 23:23
Ответ дляТебеОноНадось
З трубів,з каналізації можливий запах
автор ТебеОноНадось • 12 октября в 04:10
Ответ дляСорока-ворона
З трубів,з каналізації можливий запах
Труби замінено, каналізації труби забиті, у ванній немає того запаху що в вітальні і коридорі. Поцікавився чи можна технологічно зробити вентиляцію в вікнах...
автор ТебеОноНадось • 12 октября в 05:57
Ответ дляElena-eedc
Я приІзжаю на 3-4 дні. Мій кондиціонер має функцію осушення( майже у всіх кондиціонер вона є), я раніше користувалася, коли треба швидко висушити випрані речі . Але це інший запах, не цвілі, сирості, а застояне, сперте повітря .

Добре, що нижчетзапропонували клапан на вікна. Логічно що вент.канали для кухні і ванни не справляються з всім об´ємом повітря в приміщенні, вони ж розраховані на кухню і ванну кімнату. Без притоку не працюють як слід.

Дякуючи темі я подивилася на ситуацію з іншого боку.

Чоловік працює на підвищення обороноздатності , не вистачає в нього уваги і енергії займатися побутовому питаннями.
автор ТебеОноНадось • 12 октября в 11:01
Ответ дляДиверсификация
Вент канал в квартирі в кухні, ванні є?
Так, дякую. Все зроблю поцікавилася у охоронної фірми, що можна... Виявляється дуже можна вікна залишати на провітрювання, гормони тримають, або навіть лишатися відкритими,бо в нас датчики в приміщенні
на рух . То ’правила’ мого чоловіка: вікна наглухо. Зла на нього, що капець. Сказала все, що думаю, аж розревілася так себе жаль, скільки років я морочуся з цими вікнами, щоб завжди закриті. Виявилося, що я рік борюся з проблемою якої бути не повинно, при районному підході до ситуації. Розказую запропоновані мене рішення.
Каже: а вони такого не казали, відповідаю: а ти хіба питав, цікавився. Наша квартира під охороною більше 15 років. І весь час я вчилася, щоб ті вікна були закриті і т.д, а виявилося, то проблема придумала моїм чоловіком, в системі все це передбачено давно!
Диверсификация• 12 октября в 12:24
Ответ дляТебеОноНадось

Та ну, чого ви. Не засмучуйтесь. В мене якась проблема по стоянку з вентиляцію, підозрюю, що сусіди позамуровували вент канали, а вікна теж наглухо. Та і незручно на мікро - холодно, а з цими клапанами просто супер
Сорока-ворона• 12 октября в 13:11
Ответ дляТебеОноНадось
Я думаю,що тиск з каналізації просочує запах
автор ТебеОноНадось • 12 октября в 17:34
Ответ дляСорока-ворона
Весь секрет провітрювання . Все в мене добре зараз. Каналізації замінено перед релотацією. Після розмови з менеджером я вчинила телефонний скандал, що як так не знати можливості системи охорони, яка встановоенна( встановлення ще до моєї присутності в квартирі). Перед від´їздом я ще розібратися, чому при відключення світла знімається охорона...Виявилося, що давно не мінялися акумулятори. Правила. От питається, як класно все скинути на жінку і займатися державними справами по захисту країни ... Бути таким класнийм, високої кваліфікації... в очах підлеглих, а жінка хай голову сущить, як що відремонтувати. Логічно, що якщо замовляв оборонну систему, то вже розумієш її можливості
автор ТебеОноНадось • 12 октября в 17:41
Ответ дляДиверсификация

Розкажу свою історію рік за вет.канали, бо я це все вже пройшла. Знааачить колись давно мене навчив пожежний чк перевірити роботу вент.канали. Так, за допомогою газети.. Скомкана газета закладається глибоко
всередину і підсилюється, якщо є тяга, вона сама піднімається і пропалює канал, буде наче піч, і вигорає всяке сезонне павутинння т.д. пропалюю я канали весною, літом і восени. І тут робимо ремонт, а канал на кухні не тягне. Я в дек і пригрозила скаргою до пожежних. Жековці мене знають добре, коли обіцяю, то я не погрожують, а звернуся, за перевіркою , а як зроблять добру справу, то позолочу ручки (бо ж такими
дрібними альфамени не займаються, їм по статусу за роботою, знанням і хобі немає коли). Значить проживають вони гарною вент.канал і в сусідів зверху виявляється пів стіни на кухні. Сусіди спочатку хотіли наїхати на же, а же: в нас заявка, будете купувати, зараз ще штраф впаяємо за порушення. В общем вент.канали в мене це перше, що я перевіряють. А тут не живемо, герметично закриті вікна і немає притоку (настоятельно) .
Elena-eedc• 12 октября в 20:32
Ответ дляТебеОноНадось
Молодец! Я прям горжусь вами - редко кто начитает изучать технологию. Расскажу завтра на работе./ Мы когда-то купили квартиру на девятом этаже: оказалось, что про ключ Маевского (спускает воздух в трубах на верхних этажах) знают все соседки, а мужики были на работе и понятия не имели про такое, бо сантехники ходят днём, так что не сильно ругайте - он не один.
автор ТебеОноНадось • 13 октября в 05:28
Ответ дляElena-eedc
Він головний інженер ремонтного заводу. Мав би хоч поцікавитися у начальника ремонтно експлуаційної дільниці як працює вентиляція хоча б в його кабінеті, чи як працює система сигналізації. Вчора вечером аж мурчав по телефону, що питання вирішилося без його участі. Єдине що його оправдує, це робота у військовий час, її не мало. Завтра задам йому питання: яке з вікон залишати на провітрювання, чи може не залишати, а просто в наст.раз приїхати і провітрювати по факту? От хіба не можна погуглити було йому?
..