Запасная спина• 17 октября в 14:32

Національний кешбек. В обробці вже місяць

Перший раз вирішила підключити картку ще пару місяців тому. Висилав банк листи, що у мене втрачені кошти і все таке. Підключила.

У минулому місяці писали, що виплата буде ко кінця вересня. І досі висить ось так. Так має бути? Чи я щось не правильно роблю?

Дякую за відповіді.
Чтооооооооооо?• 17 октября в 14:34
Воно довго обробляється.
Хата на мати• 17 октября в 14:34
В мене так само. Ще жодного разу не прийшло
Крошка Енот• 17 октября в 14:35
За серпень так само, раніше теж були затримки, тому чекаємо.
Сижу_и_плачу• 17 октября в 14:37
це шо там за покупки на кешбек 1700
Нагайна• 17 октября в 14:37
це вже не перша затримка, мабуть, грошей знову немає
Цукрові вишні• 17 октября в 14:38
У всех так, сотая тема
Тот кешбэк сделали для того, что бы данные ваших карт и разрешений доступа к картам поиметь
А теперь никто не хочет его платить
Кров з молоком• 17 октября в 14:41
І шо, нема на хліб?
Кров з молоком• 17 октября в 14:41
Ответ дляЦукрові вишні
У всех так, сотая тема
А теперь никто не хочет его платить
Перелякані туди і не заходили.
Млинці зі смайликом• 17 октября в 14:45
Ответ дляКров з молоком
Перелякані туди і не заходили.
А ви сміливо сидите та чекаєте подачок від наперсточників
Жинси на дитину• 17 октября в 14:46
’Денег нет, но вы держитесь’
Кров з молоком• 17 октября в 14:48
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я знаю як все працює,беру участь і отримую. А перелякані хай трусяться що хтось про них щось дізнається
БезникаЯ• 17 октября в 14:51
Ви окрім того, що підключили кешбек карту для виплат прив´язали?
БезникаЯ• 17 октября в 14:55
Ответ дляЦукрові вишні
У всех так, сотая тема
А теперь никто не хочет его платить
От є ж такі зашорені. Доступ до ваших рахунків є і без вашої згоди. А кешбек виплачується регулярно.
Триндичіха Байрактар• 17 октября в 14:56
Ответ дляКров з молоком
Нехай бояться ті хто труси нелінзовані продают б/у
БезникаЯ• 17 октября в 14:58
Автор, що у вас тут? Перевірте, чи ви прив´язали карту для виплат. Бо в мене за перший місяць користування теж не були нараховані, бо не була прив´язана карта
БезникаЯ• 17 октября в 15:01
Ответ дляНагайна
В мене регулярно нараховуються в перших числах з 1го по 8ме десь
Нагайна• 17 октября в 15:04
Ответ дляБезникаЯ
Підкажіть, якого числа Ви отримали виплату за серпень та вересень? Бо в нас з чоловіком виплати досі в обробці за серпень і, відповідно, за вересень
Цигарний шланг• 17 октября в 16:06
Денег нет. За август сумма какая-то там космическая, что неудивительно с нынешними ценами. Хотят вообще урезать кэшбек и начислять только за товары, которые страдают от импорта, типа сыров.
автор Запасная спина • 17 октября в 16:08
Ответ дляБезникаЯ
Карта прив´язана. В приват24 карта є
автор Запасная спина • 17 октября в 16:11
Ответ дляКров з молоком
І шо, нема на хліб?
А чого я маю відмовлятись від грошей? І насправді я не оформлювала раніше. Це банк мені присилав листи ’ви втрачаєте 650 грн’, ’ви втрачаєте 1200 грн’. Я вирішила оформити, а воно висить і висить. Хоча писали що до кінця вересня буде виплата.

Я думаю собі, як виплатять то можу закинути на телефон і майже на рік забути про поповнення. Чим це погано? Або за інтернет за рік заплачу.
автор Запасная спина • 17 октября в 16:14
Ответ дляСижу_и_плачу
це шо там за покупки на кешбек 1700
Восновному це з Епіцентру. Бо треба було ремонт зробити вже частково і тому й карту цю вирішила відкрити. 10% від 17 000 то і є 1700. Це багато?
Сижу_и_плачу• 17 октября в 16:18
Ответ дляЗапасная спина
не, если так смотреть, то нет. у меня тоже получилось бонусами эпицентра орхидею взять за 63 грн)) не совсем кешбек, но что- то оттуда)
автор Запасная спина • 17 октября в 16:20
Ответ дляСижу_и_плачу
Насправді я так розумію, що багато хто не оформлює цю картку, а якщо є ремонт, наприклад, то це дуже зручно. 10% знижка на ремонті це можна гарно зекономити
Сижу_и_плачу• 17 октября в 16:21
Ответ дляЗапасная спина
не на все, справедливости ради. брать товар только потому, что на него 10 процентов возврат, я не буду, кнш
Фізик-ядерщик заочно• 17 октября в 16:36
Ответ дляЦукрові вишні
У всех так, сотая тема
А теперь никто не хочет его платить
ну да, ну да, а так-то данные моих карт банк и не знает. понаслушались бреда из сект адептов плоской земли и вышек 5G, теперь разносите это в массы
БезникаЯ• 17 октября в 17:19
Ответ дляЗапасная спина
Карта прив´язана. В приват24 карта є
А саме в ДІЯ ви її прив´язали?
Кров з молоком• 12 ноября в 00:03
Ловите свой кешбек, кто плакал.