Играю_на_кларнете• 18 октября в 18:07

Спіймати Кайдаша - хто сподобався найбільше?

Мені - Мотря! Класна актриса її зіграла. На другому місці - Карпо (актор також сподобався). А вам хто? П.С. Знаю, вчора була загальна тема про цей серіал. В моїй темі прошу відповісти, хто з акторів сподобався найбільше.
автор Играю_на_кларнете • 18 октября в 18:47
Ответ дляОколовита
ужасное зрелище, стыдно за подобное ’ искусство’))
А за яке не соромно? «Перші ластівки» наприклад, достойний серіал. Чи вам за все соромно.
Jifferr• 18 октября в 18:48
Мотря героїня і свекруха - актриса. Ну офігенно вжилась в роль.
автор Играю_на_кларнете • 18 октября в 18:48
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так и есть((
Стыдно говорить откуда ты родом
А чому соромно? Через війну? Тут нема чого соромитися. А культура, традиції, кухня, то багато іноземців обожнюють українську кухню, українських жінок за щирість та відкритість, за працьовитість. Чому ви так?
автор Играю_на_кларнете • 18 октября в 18:50
Ответ дляОсвічую темряву
Карпов играть вообще не умеет, он во всех фильмах одинаков, а лучше всех кайдашиха сыграла
В Карпа типаж такий в актора. В «Жіночому лікарі» він більш в своєму образі, брутальний мачо, йому підходить.
автор Играю_на_кларнете • 18 октября в 18:51
Ответ дляКрасота неземная
Зараз почнуть засирати Мелашку
Мелашку заграла, видно, юна дівчина. Мені сподобалась. Не така колоритна, як Мотря, але, думаю, всі ж різні.
автор Играю_на_кларнете • 18 октября в 18:52
Ответ дляОсвічую темряву
Ну, люди странные, совсем не понимают, что он бездарен
Люди дивляться на його зовнішні дані. Так буває. В когось харизма, в когось зовнішність.
Оце потужно• 18 октября в 19:26
Ответ дляКучМала
Так
Чим???
Оце потужно• 18 октября в 19:26
Ответ дляСнежнакомка
А ее обычно засирают? Бедный поломаный ребенок.
Засирають,причому самі ж жіночки)
У яких,до речі, є доньки
Освічую темряву• 18 октября в 21:28
Ответ дляКучМала
А хто це
Ви фільм дивились? Книжку хоч читали?
Дайте згадаю• 18 октября в 21:30
Мені дуже запамʼяталася Христина Федорак в ролі Свєти, дуже тонко зіграла абсолютно звичайну посередню дівчину, що важко на фоні яскравих колоритних головних героїв
А драму в кінці взагалі супер відіграла, та сцена зустрічі з Лавріном у хаті Василя мене дуже пройняла
КучМала• 19 октября в 09:03
Ответ дляОсвічую темряву
Ви фільм дивились? Книжку хоч читали?
І дивилась і читала. Але Карпова там нема. Чи ви про Карпа?
КучМала• 19 октября в 09:04
Ответ дляОце потужно
Чим???
Всім. Натурально дуже. Таких жінок повно. А вона збірний образ усіх свекрух.