Хто мав у використані ці тести як вони вам чи видають вони реагенти?
Рожева юбка• 24 октября в 18:14
Поясніть будь ласка, в чому різниця теста за 20 грн і за 150? Мені за 20 грн всі показували чітко і на ранніх строках
Ответ дляРожева юбка
Втому то і діло що можна купити 200авін покаже теж саме що й за 20 чи тому і цікаво почитати відгуки
Бавовнятко• 24 октября в 18:17
Всі теми про пусті тести завжди написані днем реєстрації аку. В чому суть?
Десятки тем чи є полоска і всі з новими реєстраціями і однією темою.
Ответ дляБавовнятко
А в чому проблема кого що цікавить той і питає
Аноним_1859• 24 октября в 18:56
Я взагалі жлоб і купувала тести без паперової коробки, ті, що в аптеках продаються поштучно лише у тонкій плівці-фользі.
Вони тоді коштували гривень 6, коли фрау тест був 20 грн.
То так само добре на них видно другу смужку, коли є вагітність.
Ответ дляАноним_1859
Цей тест купила за 8 грн
Ответ дляМerida
Хгч. Зачем вам тест?
Лікар сказала що тест негативний навіщо здавати хгл тільки гроші відасиш
Аноним_1859• 25 октября в 22:36
Ответ дляМаряна -40ec
Цей тест купила за 8 грн
Якщо вже є затримка 1-2 дні, то зранку на першу сечу він покаже правду.
Нічим не гірше за дорожчі.
Ответ дляАноним_1859
Нічим не гірше за дорожчі.
Нажаль пройшов новий цикл 15 день ловлю овуляцію