Кидстаффовка• 18 сентября в 18:43

Це ковід? Тест.

Підкажіть , чи це можна вважати позитивним тестом на ковід? Колись робили на Грип цей самий тест і були дві чіткі полоски. А тут у мене сумніви. Дякую.
So_so• 18 сентября в 18:44
Конечно
Перемелица• 18 сентября в 18:44
Він ще існує?
автор Кидстаффовка • 18 сентября в 18:45
Ответ дляSo_so
Конечно
Дякую
Слава Українi• 18 сентября в 18:45
четкая линия, конечно ковид
автор Кидстаффовка • 18 сентября в 18:46
Ответ дляПеремелица
Він ще існує?
Ну, у вас може і не існує. І Грипу не існує і взагалі всі болячки придумані…
Ответ дляСлава Українi
четкая линия, конечно ковид
Дякую
Кидстаффовна• 18 сентября в 18:47
Ковід
Перемелица• 18 сентября в 18:47
Ответ дляКидстаффовка
Є сотні збудників ГРВІ , нема сенсу визначати
автор Кидстаффовка • 18 сентября в 18:47
Ответ дляСлава Українi
четкая линия, конечно ковид
Дякую
Слава Українi• 18 сентября в 18:47
Ответ дляКидстаффовка
Дякую
выздоравливайте!
автор Кидстаффовка • 18 сентября в 18:49
Ответ дляПеремелица
Я це розумію, тест робили, бо з симптомі лише розлад шлунку і легка слабкість, тому подумала, що може отруєння. На суботу мали прийти гості на ДН, тому мені важливо знати що саме у нас.
ФФФФристайла• 18 сентября в 18:53
Ответ дляПеремелица
Він ще існує?
у вас никто от ковида не умирал?
Перемелица• 18 сентября в 18:59
Ответ дляФФФФристайла
у вас никто от ковида не умирал?
Помирають від різних хвороб, від ковіду нема лікування
Моя улюблена страшко• 18 сентября в 19:00
Ответ дляПеремелица
Сенс є, бо від грипу є ліки.
автор Кидстаффовка • 18 сентября в 19:10
Ответ дляМоя улюблена страшко
Сенс є, бо від грипу є ліки.
Доречі, в минулому році дитина перша захворіла на Грип А, дві жирні полоски на тесті. Я , як відчула симпоми одразу почала пити Агрипа і через 2 дні вже почувалася здоровою. А сину було вже запізно його давати, він дуже довго і тяжко хворів.
ДеньгиНеСдаю• 18 сентября в 19:23
Ответ дляКидстаффовка
Він у мене з січня 2022р в такій формі, з часів Омікрону. Більше на ротавірус схожий став
Пацаааааааан• 18 сентября в 19:57
Ответ дляПеремелица
Е сенс, бо на ковід організм інакше реагує, ніж на сотні ГРВІ і загострює проблеми з іншими органами. Наприклад збільшуються тромбоцити. То для профілактики контролювати і ліки в цей час приймати щоб потім на кладовищі не опинитись.