АяВсёЗнаю• Изменено 26 октября в 23:47

Чому німці так рвуть **** за мігрантів?

Почитала трохи інсту Мерца, я так зрозуміла він щось сказав проти про муслімів-мігрантів,так там такий шитшторм піднявся, і як не дивно головні ініціатори саме німецькі німці. От звідки це у них? Їм норм засилля Махмудів? Дуже бояться здатися нетолерантними? Своєрідний ’комплекс меншовартості’,бо бояться нацистської спадщини?
КаваЗМолоком• 26 октября в 23:48
Там полно турков живет, вот и рвут за своих
автор АяВсёЗнаю • 26 октября в 23:49
Ответ дляКаваЗМолоком
Там акаунти саме німців, з німецькою.зовнішністю і іменами.
КаваЗМолоком• 26 октября в 23:50
Ответ дляАяВсёЗнаю
Думаете, мало рашаботов баламутят воду?
Сонячний зайчик• 27 октября в 00:05
Хотят гаремы с 9-летками...
Соображалочка• 27 октября в 00:28
Може вони травмовані, бо їх предки спалювали людей в печах і труїли газом? Тепер у них гіперкомпенсація.
В курсі діла• 27 октября в 00:33
Читаю наоборот как против украинцев выступают / валите домой / никакого пособия и тд ..
Амелі на мілені• 27 октября в 00:46
Мерц высказался на неподготовленную публику. Немцев годами учили иному. Люди в любой стране не особо склонны думать, куда поведут лидеры, туда и побегут.
ПотеряласЯ Я...• 27 октября в 01:54
Німці якісь притрушені, якщо чесно.
Вони напустили цих арабів і афганців, вони нападають на жінок і на чоловіків з ножами, на дітей і німцям типу не ок, але ніхто ніколи слова не скаже. Статистика показує що найбільше злочинів скоїли афганці, сомалійці і ще зтось там але німці упорото не хочуть визнавати що чоловіків цих національностей не треба пускати в країну. Вони навіть пошепки не скажуть що афганці злочинці і насильники. Зате якщо українці то там можна згадати і війну, і соціалку і блабла. Вони поголовно дітей привчають до веганства і вегетаріанства, привчають до економіі у дрібницях, вони постійно мекерн(жаліються). Дуже специфічна нація, яка піклується більше за економію грошей ніж за злочинність на вулицях.так, вони подинають плоди самі знаєте кого. Я з ними працюю і я на прикладі німців вірю в карму, бо я не можу інакше пояснити те, що відбувається в Німеччині з біженцями.навіть на інтеграційних курсах більшість вчителів дуже поблажливо ставились до муслімів,типу яка культура, яка кухня і тд. Так само їх не виправляли, бо типу їм важче вчити мову ніж вам(нам українцям).Тому нам постійно робили зауваження за наше «р», а муслімам не поправляли їхню «б», замість «п» і їхнє ішкання постійне. Це дуже кидалося в очі і викликано дивування таке ставлення, ніби вони їх бояться і задобрюють наперед.