Готова до другої• 29 октября 2025
Підкиньте ідеї куди поїхати на 5 -7 днів людям за 60
У мами день народження, хочемо подарувати враження, тож шукаємо варіанти.
Якщо недавно були у хороших місцях/містах/країнах - поділіться враженнями, будь ласка
Готова до другої
• 29 октября 2025
Ответ дляБубль Гум)
Санаторий по вашим финансам выбирайте
Їх більше цікавить туристичний відпочинок та екскурсії, там де вони живуть і так чудова природа
Кашка-маняшка• 29 октября 2025
Ответ дляГотова до другої
Стамбул
Кракадэ• 29 октября 2025
Поїхати у Сваляву чи Поляну та їздити по екскурсіям.
Або закордон. Подивиться тури.
Бубль Гум)• 29 октября 2025
У нас это дороже будет стоить чем словить путевку в Египет или Турцию , Стамбул поехать . Но автобусы это тяжело
Ксерокопия ночи• 29 октября 2025
Краків як варіант цікаво , можна і саме місто подивитись і ще в закопане з´їздити та соляні печери - ходять прямі електрички .