sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2025 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Домашние хлопоты
anonim_129
Стигла полуниця• 29 октября в 14:21

Кто ведёт учёт мыльно-рыльного, сколько уходит в месяц?

Бытовая химия для дома, мыло, зубные пасты, порошок. Сколько в месяц надо по минимуму на человека?
face_with_tears_of_joy 1
40 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_105
Мальчун-задирун• 29 октября в 14:22
1
Несчитаю покупаю по акции, вижу беру даже в кредит
woman_facepalming 2 like 1 face_with_tears_of_joy 8
anonim_121
Вишня на торті• 29 октября в 14:27
2
А як це можна порахувати? ходите міряєте туалет папір, зважуєте зубну пасту, шампунь?))
like 5
anonim_28
Мрію про пончик• 29 октября в 14:28
3
Я теж купую хаотично великими партіями, тому на місяць важко порахувати.
like 3
anonim_28
Мрію про пончик• 29 октября в 14:28
4
Ответ дляВишня на торті
А як це можна порахувати? ходите міряєте туалет папір, зважуєте зубну пасту, шампунь?))
Ну тіпа хтось порахував що один шампунь на 2 місяця і поділив ціну навпіл...але я цим не займалася:)
anonim_121
Вишня на торті• 29 октября в 14:30
5
Ответ дляМрію про пончик
Ну тіпа хтось порахував що один шампунь на 2 місяця і поділив ціну навпіл...але я цим не займалася:)
В мене 3 шампуні наприклад, 3 маски, 2 кондиціонера))
anonim_129
автор Стигла полуниця • 29 октября в 14:33
6
Ответ дляВишня на торті
А як це можна порахувати? ходите міряєте туалет папір, зважуєте зубну пасту, шампунь?))
Ну если кто-то из советчиц ведёт учёт, то среднее сказать может.

Я верю что есть такие кто ведёт учёт всего в наше время

Особенно кто живёт один
anonim_159
Просто Фіфа• 29 октября в 14:34
7
Не веду. На місяць не скажу.
Зараз вдома є штук 6 паст. Річний запас гелю для прання, кондиціонер 900 мл беру десь раз на 2-3 місяця.
Шапунь і маску закупку зробила на рік точно.
Мило тверде замовила з Польщі ящик, таблетки для пмм макспачка вистачє на дуже довго, бо вмикаю ії раз на місяць.
Станки, бритви гелі не використовую у нас електро, у мене лазерка, чередую.
like 2
anonim_159
Просто Фіфа• 29 октября в 14:35
8
Папір купую рулонами штук 10, десь на місяць
anonim_28
Мрію про пончик• 29 октября в 14:39
9
Ответ дляВишня на торті
В мене 3 шампуні наприклад, 3 маски, 2 кондиціонера))
Ну от хтось настільки економний, що порахував на скільки кожної одиниці вистачить :)
anonim_19
КвартираЧья• 29 октября в 14:40
10
не веду облік взагалі
anonim_129
автор Стигла полуниця • 29 октября в 14:40
11
Согласно чата jpt получается где-то 500 грн на месяц по минимуму. На человека
woman_facepalming 2
anonim_8
Карамелька• 29 октября в 14:41
12
У меня как то все разом закончилось
anonim_19
Золота орда• 29 октября в 14:47
13
Ответ дляСтигла полуниця
Согласно чата jpt получается где-то 500 грн на месяц по минимуму. На человека
Це брехня.
anonim_99
Може ще третю?• 29 октября в 14:48
14
Ответ дляСтигла полуниця
Согласно чата jpt получается где-то 500 грн на месяц по минимуму. На человека
Точно порахувати та вивести середнє не вдасться. В мене з невісткою однакові шампуні MIMARE вартість 400 грн за 200 мл. Ій вистачає на місяць- волосся довге та миє через день. А мені на два та більше - волосся вполовину коротше та мию раз на тиждень.
Мені здається на 1 людину точно вийде більше 500 грн. Та і як можливо порахувати - 30 паличок для вух, 30 спонжів, гель, шампунь в мл?
В мене в сімї на жінок звісно виходить більше, на чоловіків менше
anonim_129
автор Стигла полуниця • 29 октября в 14:51
15
Ответ дляМоже ще третю?
Точно порахувати та вивести середнє не вдасться. В мене з невісткою однакові шампуні MIMARE вартість 400 грн за 200 мл. Ій вистачає на місяць- волосся довге та миє через день. А мені на два та більше - волосся вполовину коротше та мию раз на тиждень.
Мені здається на 1 людину точно вийде більше 500 грн. Та і як можливо порахувати - 30 паличок для вух, 30 спонжів, гель, шампунь в мл?
В мене в сімї на жінок звісно виходить більше, на чоловіків менше
Недешево шампунь. Я написала по мінімуму.
woman_facepalming 2
anonim_19
Золота орда• 29 октября в 14:52
16
Мені вистачає одного мила, шампунь, паста і один гель на трьох. Чоловік гелем, три в одному миється на роботі частіше. Порошок пачки 2.5 кг і геля літр, вистачає. Можна звичайно і за 1500 шампунями митись але мене за 150 влаштовує
anonim_129
автор Стигла полуниця • 29 октября в 14:52
17
Ответ дляМоже ще третю?
Точно порахувати та вивести середнє не вдасться. В мене з невісткою однакові шампуні MIMARE вартість 400 грн за 200 мл. Ій вистачає на місяць- волосся довге та миє через день. А мені на два та більше - волосся вполовину коротше та мию раз на тиждень.
Мені здається на 1 людину точно вийде більше 500 грн. Та і як можливо порахувати - 30 паличок для вух, 30 спонжів, гель, шампунь в мл?
В мене в сімї на жінок звісно виходить більше, на чоловіків менше
Якщо буде така потреба можна все порахувати
woman_facepalming 2
anonim_129
автор Стигла полуниця • 29 октября в 14:53
18
Ответ дляЗолота орда
Мені вистачає одного мила, шампунь, паста і один гель на трьох. Чоловік гелем, три в одному миється на роботі частіше. Порошок пачки 2.5 кг і геля літр, вистачає. Можна звичайно і за 1500 шампунями митись але мене за 150 влаштовує
Скільки виїде на людину в місяць? У вас?
woman_facepalming 3
anonim_127
Без образів• 29 октября в 14:54
19
Я только стиральный порошок могу подсчитать. Персил для цветного белья, 8,1 кг. Мешка хватило на 6 мес, семья из трех человек. Но есть еще собака, поэтому часто стираю пледы, покрывала. Кроме него был ещё порошок к для белого и перволь для чёрного.
anonim_19
Золота орда• 29 октября в 14:54
20
Ответ дляСтигла полуниця
Скільки виїде на людину в місяць? У вас?
Я ніяк вам не порахую. Живу не одна, не відокремлю. Але того що написала, на трьох вистачає. Ще папір туалетний його треба більше на трьох, ніж на одного, це зрозуміло. Точно півтори я не трачу в місяць може гривень 500 на трьох.
anonim_99
Може ще третю?• 29 октября в 14:54
21
Ответ дляСтигла полуниця
Недешево шампунь. Я написала по мінімуму.
Ну тоді вам прийдеться самій скласти список потрібного виходячи з ваших запитів. Ми, наприклад, обухівську туалетку не купуємо, а Руту, зубну пасту також беремо середнього ціного сегменту Elmex
Зайдіть на сайт будь якого супермаркету, найдешевший атб, і складіть собі корзину з потрібних засобів. Чим витрачати тут час на пояснення своїх можливостей
anonim_19
Золота орда• 29 октября в 14:57
22
Я пасти нещодавно купила в Аврорі корейські, дуже мені подобаються, по 29 грн. Вони в Мейкап по 150-180 були.
anonim_220
маминаБубочка• 29 октября в 14:58
23
Тоже не веду но много. Вроде и недорогое все беру. Очень тянет бытовая химия, там дешёвое не катит.
anonim_220
маминаБубочка• 29 октября в 14:59
24
Думаю не меньше 1000.
anonim_129
автор Стигла полуниця • 29 октября в 15:02
25
Ответ длямаминаБубочка
Думаю не меньше 1000.
На людину?
anonim_220
маминаБубочка• 29 октября в 15:02
26
Ответ дляЗолота орда
Мені вистачає одного мила, шампунь, паста і один гель на трьох. Чоловік гелем, три в одному миється на роботі частіше. Порошок пачки 2.5 кг і геля літр, вистачає. Можна звичайно і за 1500 шампунями митись але мене за 150 влаштовує
Є ще доместос наприклад. Від жиру від накипу кріт ганчірочки і т.п.
anonim_220
маминаБубочка• 29 октября в 15:03
27
Ответ дляСтигла полуниця
На людину?
Так. Може я трохи перебільшую. Але зараз дешевого немає нічого.
anonim_19
Золота орда• 29 октября в 15:11
28
Ответ длямаминаБубочка
Є ще доместос наприклад. Від жиру від накипу кріт ганчірочки і т.п.
Не купую побутової хімії, майже нічого. Я алергик і кіт в мене, довго лікували кашляв. Миюче для посуди взяла літр фейри, хватило надовго. Оцет, сода,лимонна кислота все коштує три копійки.
anonim_19
Золота орда• 29 октября в 15:19
29
Ответ длямаминаБубочка
Так. Може я трохи перебільшую. Але зараз дешевого немає нічого.
Це неправда. Складніше з їжею. З побутовою хімією є на будь який гаманець.
anonim_220
маминаБубочка• 29 октября в 15:22
30
Ответ дляЗолота орда
Це неправда. Складніше з їжею. З побутовою хімією є на будь який гаманець.
Так від тої дешевої толку мало. А з їжею що складно?
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Благотворительность!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2025 Советчица Kidstaff